Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért mindig nekem kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig nekem kell kezdeményeznem a férfiaknál?

Figyelt kérdés
Egyszerűen valamiért olyan pasikat fogok ki, akiknél nekem kell megtenni minden lépést. Az első találkozót, az első közeledést, csókot stb. Miért érzem azt, ha ezeket nem tenném meg, akkor a büdös életben nem kezdeményezne egyik pasi sem? Már nagyon kezd a hócipőm tele lenni az ilyenekkel.

2014. máj. 26. 18:07
1 2
 11/12 anonim válasza:
átjösz én megd*glak
2014. máj. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
#11 Csábító ajánlat... pláne, hogy annyira nem vagy képes, hogy te menjél a csajhoz, hanem elvárod, hogy ő menjen hozzád, és ennek tetejébe még kegyeskedsz megd.gni őt... jó nagy lúzer lehetsz :)
2014. máj. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!