Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A mai lányoknak bejönnek ezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai lányoknak bejönnek ezek a "régi típusú" randik?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok pl hogy elhívni cukrászdába vagy kávézni ilyenek. Meg még annyi lenne a kérdésem hogy van még a mai világban olyan lány aki nem külső alapján ítél? :)


16/F



2014. jún. 7. 13:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Jajj-.- nyugodtan pontozzaton le majd ,nem érdekel. De hogy lehettek ennyire felszínesek? És hogy állithatjátok azt egyből, hogy nem,NINCS.? Ismertek talán mindenkit? Én a mostani srácot akivel randizom, neten ismertem meg, cseten, szóval képet is csak később láttam, meg hát pár kép meg nem ugyanaz mint élőben, szóval egyértelműen a belső fogott meg! Hogy intelligens, okos, kedves. És rajta is van némi felesleg, de szerintem aranyos. És a régi típusú randi...személy szerint imádom..és biztosan több lány van aki igy van vele, mint aki nem szereti. Mert mi mást csinálnátok akkor? És ne hagyd, nyugodtan ,udvariasan kérdezd meg lenne-e kedve hozzá, semmit nem veszíthetsz,ha elutasit is jobb mintha meg sem próbálod, legalább nem örlődsz rajta ,hogy mi lett volna ha nem vagy gyáva. Sok sikert!
2014. jún. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Mondjuk kollégista nekünk volt öt óránk, megkerestem őt facebook az ilyen kis eldobott infokbol, megtaláltam neki volt aznap asszem 8. Ott vártam a pályaudvaron, megjött de csak bámultam mert egyszerűen nem mertem hozzászólni, mivel nem tudom mi lesz :S
2014. jún. 7. 14:05
 13/18 anonim ***** válasza:

Na ez to be contuined lett.

*hanem....

Ugyanazzal az önbizalommal szépen az élet képébe nevetsz hogy "én nyertem." Mert nem futottál el azonnal hanem megpróbáltad. És nem tett el láb alól ennyi.

Úgyhogy finoman beszélj vele. :) Persze szíved joga. Nem muszáj rám hallgatni. ;)

2014. jún. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Persze, hogy be. És nem mindenkinél a külső számít! Vannak, akiknél az a hab a tortán, ha jól nézel ki. Nekem is volt már csúnyácskább barátom, de állati jó fej, és aranyos volt. :) De hát ízlések és pofonok..
2014. jún. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

De még mennyire, hogy bejönnek:D

Hááát, a külsőről csak annyit, hogy nem lennék feldúlva ha hosszú (kb vállig, kicsit váll alatt) göndör haja lenne:D

A lényeg hogy ápolt legyen és ne keltsen csóró benyomást, ja és a fogai se rohadjanak ki a szájából. Mit ne mondjak, elég illúzióromboló.

Tehát tetszik vagy sem, számít a külső.

2014. jún. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Mindenkinek számít a külső, vagy bejön, vagy nem.
2014. júl. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Jajj, mintha nektek, pasiknak soha nem számítana a külső, Istenem... Akkor miért nem randiztok ti sem az osztály legcsúnyább lánykájával, hm?

Amúgy nem is a külső, hanem az azzal kapcsolatos asszociációk amik vonzanak/taszítanak egy embert. Pl. a vékonyságot az egészséggel, a kövérséget a betegséggel hozzák kapcsolatba, vagy sokan a lustasággal. Másrészt nekem pl. nem lenne kedvem a hájredők között még felfedezőútra indulni, hogy megtaláljam a farkát, már bocs, és megfulladni sem szeretnék alatta.

Most nem az enyhe túlsúlyról beszélek, hanem a tényleges kövérségről.

Ez túlsúly: [link] (jó úton halad a fiatalember!)

ez kövérség: [link]

Nem kellenek kifogások, ha én is le tudtam adni 4 ruhaméretet, akkor más is képes ezt megcsinálni, tessék visszavenni a szénhidrátfogyasztásból, és olvadni fognak a kilók.

2014. júl. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
3 eve udvarol egy srac akinek eddig eselye sem volt nem tetszett eddig viszont mindig gondoltam ra mert a szemelyisege megfogott. a belso miatt tetszhet a kulso is. szerintem en regi tipusu vagyok :D szeretek setalni beszelgetni es mindig magamat adom tutisiker :D sosem vagyok zavarban es mindig megkerdezik "miert van olyan erzesem mintha mar ezer eve ismernelek?"
2016. máj. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!