Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a baja a feminista lányoknak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baja a feminista lányoknak?

Figyelt kérdés

Sokszor ismerkedek olyan lányokkal, akik feminista nézeteket vallanak. Ezt általában onnan tudom meg, hogy ha eljut a randiig az ismerkedés, ezek az első pár alkalom valamelyikén előkerülnek: "A férfiak mindig elnyomták a nőket. A nők kevesebb fizetést kapnak. A nők csak szexuális tárgyak. Még mindig nincs egyenlőség. A nőket szülésre kényszerítik. A férfiakat az vonzza egy nőben ha független, intelligens, stb." Stb.


Nem azt mondom gyakori, de már 5+ ilyen lánnyal volt dolgom és egy idő után kijön hogy egy csomószor csak ilyenekben tudnak gondolkozni, vagy ilyenekről tudnak beszélni. Az ilyenek miatt szócsatába torkolló randit már nem is említem. Mindig férfiasan agresszíven érvel, aztán besértődik, többet nem találkozunk.


Pedig elsőre kedves, rendes lánynak tűnnek és ráadásul általában csinosak is. (6/10, 7/10)



2014. máj. 31. 19:55
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
59%

igazat mondanak. az a kérdés miért vetik fel a témát?


30+F

2014. máj. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
100%
Mindezeket én is tudom, csak nem beszélek erről randin, mert nem vagyok hülye. Mindazonáltal szerintem itt senki nem kényszeríti a nőket szülésre, mert ha nem akarok szülni, nem fogok és kész. Egyenlőtlenség pedig tényleg nincs, mert még mindig időzített bombának néznek munkavállaláskor, csak mert nő vagyok. Elnyomni a magánéletben pedig csak azt lehet, aki hagyja. Akkor most feministának számítok?
2014. máj. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
*egyenlőtlenség helyett egyenlőség
2014. máj. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
86%
Az is meglehet, hogy az ok-okzat kicsit más és valójában az van, hogy a csodálatos mélyérzésű személyiséged hatására minden magára valamit adó nő zsebében kinyílik a bicska.
2014. máj. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
62%

Na, vajon mi? Ti.


Viccen kívül, semmi. De te nem tudsz vitázni (sem ők) és nem vagy kellően toleráns (és ezek szerint ők sem), hogy ne veszekedjetek. Ebben te és ezek az éretlen fruskáknak i részük van. Lehet okosan vitázni (hacsak nem radikálissal, férfigyűlölővel van dolgod), de úgy látszik, ők még nem jutottak el addig, hogy kezelni tudják az ellenvéleményt, te pedig valószínűleg provokálod és ócsárolod őket.

2014. máj. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 A kérdező kommentje:

A feminizmus inkább politikai téma. Pont úgy nem beszélek egy randin a választásokról, az afrikai éhezőkről, sorozatgyilkosokról, vagy bármi ilyen közéleti témáról, mert még ha véletlenül mindketten lelkesen bólogatunk, az sem viszi előbbre a dolgot, nem ébreszt több vonzalmat egyikünkben sem a másik iránt.

Pont azt vallom hogy ilyenben lehetnek nézetkülönbségek, de ezek nem feltétlenül állnak két ember közé. Addig, amíg egyik sem erőlteti a másiknak a dolgot.

De itt azzal találom szembe magam, hogy ezt tolják az arcomba. Volt aki az egész randin erről beszélt volna szívesen! Nem azt éreztem, hogy igazán érdeklem őt.


5(+6):

Nem hiszem. Úgy általában tudok bánni a nőkkel. Tényleg sok lánnyal foglalkozom (évente 100-200-nál kezdeményezek, 20-30-cal randik is vannak, 8-10-zel le is fekszem - ha lehetne jobb is, szerintem nem vagyok béna, inkább mondanám ha kérdeznék hogy értek a nőkhöz, mint hogy nem) és általában jól kezelem őket. De mondom, azt a néhány ilyen beállítottságú nőt, akikkel találkoztam, nem lehetett kezelni.


3:

Nem számítasz szerintem, mert akkor én is, hiszen van amiben egyetértünk:

"Elnyomni a magánéletben pedig csak azt lehet, aki hagyja."

Szerintem is. Nem csak az a hülye, aki veri a nőjét, hanem utána az a nő is, aki nem hagyja el, sőt még visszamegy hozzá.

2014. máj. 31. 20:28
 7/56 anonim ***** válasza:
Nem is érdekelted, azért érezted ezt. Franc tudja, mi a bajuk, lehet az, hogy csak beszélni tudnak róla, de a magánéletükben nem tudják megvalósítani azt az egyenlőséget, amit elsősorban ők tudnának megteremteni. Ugye az kiabál, aki ég a ház. Mindazonáltal én rengetegszer megkapom, hogy nem vagyok nő, p|cs@, hülye k***@ vagyok, mert nem hagyom magam becsicskítani. Annyi baj legyen, idegeskedjenek és szidjanak csak, max. hamarabb elhullanak a nagy stressztől.
2014. máj. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
*akinek ég a háza.
2014. máj. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
38%

a feminizmus párkapcsolati téma, csak ezt nem fogod fel!


nem akarják kitörölni a fenekedet. megosztott házimunkát akarnak

2014. máj. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:

"5(+6):

Nem hiszem. Úgy általában tudok bánni a nőkkel. Tényleg sok lánnyal foglalkozom (évente 100-200-nál kezdeményezek, 20-30-cal randik is vannak, 8-10-zel le is fekszem - ha lehetne jobb is, szerintem nem vagyok béna, inkább mondanám ha kérdeznék hogy értek a nőkhöz, mint hogy nem) "



ha tudnál bánni a nőkkel akkor tartós kapcsolatban lennél. éretlen, lelkileg sérült nyomorék vagy, aki nők átverésében éli ki magát. az értelmesebb meg kioszt téged


30+F

2014. máj. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!