Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 18-20 éves lányok véleménye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18-20 éves lányok véleménye érdekel. Ti mit szólnátok hozzá, ha egy 35-40 éves férfi szólítana meg titeket (persze kultúráltan) ismerkedés céljából?

Figyelt kérdés
2014. jún. 17. 12:44
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Lehet, ide csak szeptember 11 után kellene írnom, amikor 18 leszek ténylegesen is. De én mindig úgy voltam, hogy idősebb pasit szeretnék magamnak. Nem olyat, aki két évvel felettem jár, nem olyat, aki egyetemista, hanem olyat, akinek van tapasztalata az életről, és szeret kellemesen beszélgetni. Sok dologhoz hozzá tud szólni, van kiforrott véleménye dolgokról, és nem az a válasza a kérdéseimre, hogy "nemt'om". Szeretném, ha tudnék új dolgokat tanulni a páromtól, ha biztonságban érezném magam mellette, ha inspirálna. A sztereotípiákról és előítéletekről pedig ennyit: Nem azért szeretnék idősebb partnert, hogy nevelgessen vagy idomítson, megmondja, mit nem illik/szabad, mert azt már a szüleim megtették, nem akarok az ő pénzéből élni, ha valamire szükségem volt, megkaptam otthon, vagy megdolgoztam érte.
2014. jún. 20. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!