Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 18-20 éves lányok véleménye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18-20 éves lányok véleménye érdekel. Ti mit szólnátok hozzá, ha egy 35-40 éves férfi szólítana meg titeket (persze kultúráltan) ismerkedés céljából?

Figyelt kérdés
2014. jún. 17. 12:44
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

10:

Sajnálom,hogy ezt írtam de akiknél próbálkoztam,akikkel ismerkedtem egytől egyig azt válaszolták,hogy "bocs de van már valaki aki sokkal nagyobb hatást gyakorolt rám,és jóval idősebb mint te". Egyáltalán nem zavar,hogy az idősebbekre buknak a lányok,de legalább egy valaki lenne,aki inkább engem választ! Igen,biztos rossz helyeken próbálkoztam,nem volt szerencsém stb. De már kezdem rohadtul unni!

2014. jún. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Értem. De miért nem próbálkozol akkor nálad fiatalabb lányoknál?


Elmondom nekem milyen volt az életem ilyen szempontból, példaként neked, ami talán segíthet:

14-16 évesen, gimi elején nem volt barátnőm, egy se. A lányok max. velem egykorúak vagy idősebbek voltak ott, ezért nem jött össze semmi.

16-18 évesen, a gimi második felében nagy szerencsém volt mindig. Sok lejjebb járó lány volt belém zúgva, amit én a magam javára is fordítottam, tényleg voltak sikereim.

Az egyetem elején nem volt sikerem az egyetemista, korombeli lányoknál, ezért továbbra is nálam fiatalabb, gimis lányokkal voltam.

És így tovább. 20 évesen a (kb) 16-19 éves lányoknál voltak a legnagyobb sikereim, 25 évesen a 18-24 éveseknél, 30 évesen a 20-28 éveseknél és ennél a korosztálynál feljebb pl. 40 évesen sem igazán mennék. 35 éves koromra megint nőtt egy kicsit az átlagéletkor, a legkönnyebb dolgom a 23-28 körüli nőkkel volt. Ahogy mondtam is korábban, tavaly, 36 évesen sikerült szexelnem egy 18 éves lánnyal is. Csak dugásra persze a 30 éves vagy afeletti nők is jók. Viszont komoly kapcsolatra tervezve sosem kezdenék kb. 28 évnél idősebb nővel, de lehetőleg inkább minél fiatalabbal.

2014. jún. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
9. Nincs semmi bajom a harmincas nőkkel, csak a 90%-uk 2-3 kisgyerekkel sétál, így nem akarom őket megszólítani még KULTÚRÁLTAN sem. Ha jól veszem ki te kb. 20 éves lehetsz. Ha úgy veszed észre, hogy a 20 éves lányok fiatalnak találnak, miért nem jársz 16-17 évesekkel? Szerintem ők örülnének neked.
2014. jún. 18. 13:22
 14/21 ivilicious ***** válasza:
Ez így van:) köztünk is 10év van a párommal...18 voltam,mikor összejöttünk
2014. jún. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Igen,20 éves vagyok! A 16-17 éves lányokat azért nem környékezem meg,mert a többségük a bulizós korszakát éli és még egyáltalán nem érettek egy hosszútávú kapcsolatra(eddigi tapasztalataim alapján).
2014. jún. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Szóval a 16-17 éves lányok közül mindenki bulizós, nincs olyan aki visszafogottabb, visszahúzódóbb, szégyenlősebb, komoly kapcsolatra vágyóbb?


Ugyanezt rá lehetne fogni bármelyik női korosztályra 30 éves korig bezárólag.


"Jaj, a 20 évesek csak buliznak."

"Jaj, a 25 évesek csak buliznak."

stb.

2014. jún. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Direkt oda írtam,hogy eddigi tapasztalataim alapján! Nem azt írtam,hogy az összes ilyen! Csak én még nem találkoztam olyannal aki ne lenne ilyen ebben a korosztályban!
2014. jún. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Rendben, akkor keress tovább és a ne világot szidd, amiért a 20-25 éves csajok néznek ki a legjobban és 15-től 45 éves korig minden férfi őket dugná meg a legszívesebben.
2014. jún. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Elhiheted,hogy nem adom fel!
2014. jún. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:

valószínűleg először elpirulnék.... de bejönne:)

(18/L)

2014. jún. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!