Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nők hogy hogy sokkal elfogad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők hogy hogy sokkal elfogadóbbak, toleránsabbak mindenben?

Figyelt kérdés
Leginkább apróbb hibákkal szemben, pl. ha egy srác külseje nem tökéletes, attól még tetszik nekik, nem akadnak fenn ilyeneken.
2014. jún. 20. 11:16
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Hát én nem így vettem észre.
2014. jún. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
I smell SARCASM!
2014. jún. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert már egyszer kiégtünk a sok hülyeségtől.

Komolyan: ez egyénfüggő. Én azért vagyok toleráns, mert nyugodtsággal többre megyek, illetve jobban értékelem a belső tulajdonságokat. A külső meg... miért fussak címlapsrácok után? Nem igaziak. Mindenki egyedi, nem hasonlítgatok. Jobb így.

2014. jún. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%
Miért, nekünk csak a tökéletes külsejű nők tetszenek?
2014. jún. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem szarkazmusból írtam ki, tényleg így van és érdekel, hogy miért?
2014. jún. 20. 11:23
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez melyik álmodban szerepelt? Minden ember ugyanolyan intoleráns szerencsére, legyen az férfi, nő, vagy férfinő.
2014. jún. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez nem minden nőre jellemző, egyénfüggő.
2014. jún. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen kérdező, kifejtenéd bővebben hogy miért?
2014. jún. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
mar nem azert, hogy altalanositsak, de pont hogy a nok jelentos tobbsege NEM elfogado meg az aprobb hibakkal szemben sem. a ferfiak altalaban lesz*rjak az aprobb hibakat, tullepnek rajta. a nok meg hajlamosak evek multan is emlekezni egy-egy "hibara". persze, egyenfuggo, mint minden egyeb is.
2014. jún. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

@Kérdező


Túlságosan általánosítasz. Ha ez így lenne, nem a GYIK-en nem lenne annyi hisztis pasi, hogy ő nem kell semmilyen csajnak.

2014. jún. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!