Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek gáz leszólítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz leszólítani egy srácot az utcán, metrón stb? Hogyan csinálnátok? Mit mondanátok? "Szia, mennyi az idő. " és hasonlók. XD

Figyelt kérdés
2010. jan. 4. 14:29
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
78%
Miért lenne az? egyáltalán nem gáz,sőt!
2010. jan. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
24%
IGEN,NAGYON GÁZ.LEGYEN MÁR BENNED NŐI TARTÁS!SZEMEZZ VELE,MOSOLYOGJ RÁ,DE NE NYOMULJ,MERT AZT A LEGTÖBB UTÁLJA.HA TETSZEL NEKI,ÚGYIS ÖSSZEJÖN,HA NEM AKKOR MEG NEM MINDEGY HÁNY ÓRA?
2010. jan. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
64%
Az utolsó valam kisgyerek lehet, szal nem gáz.
2010. jan. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

egyáltalán nem gáz.

én örülök, amikor leszólítanak. :)

ilyenek voltak:

"itt jár a villamos?" (kérdezi a villamosmegállóban) :D

"szabad ez a hely" (kérdezi 1 perccel azután, hogy leult velem szemben) :D

de szinte mindegy, mit mondasz. ha szimpi vagy beszélgettek. ha nem vagy szimpi, akkor úgyis mindegy, mivel szólítod meg.

dehát Te ne tudnád, hisz nyilván milliószor szólítanak le! ;)

F

2010. jan. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
90%

Ha nem félsz szemezni, és mosolyogni (és lehetőleg egyedül vagy, mert félünk a barátnőktől anyukáktól) nem fognak félni odamenni, ha tetszel nekik :), de ha gyávább lenne látni fogod rajta h tetszel, és akkor nem gáz odamenni :D!

16/F

2010. jan. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Köszi, köszi:) Am ezt csak úgy kérdeztem...kell rögtön felkapni a vizet és női tartásról dumálni...=D Amúgy főleg fiúk véleményére voltam kíváncsi...:)
2010. jan. 4. 15:06
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem, dehogy az. Jó, hogy ilyenben gondolkodsz, mert a férfiak zöménél abszolút előnyös helyzetből fogsz indulni. Az meg szinte mindegy, mit mondasz, de mindenképpen mosolyogj....:)


20/F

2010. jan. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Az utolsó leírta,hogy mit gondolok.


Szerintem se gáz,én örülnék neki!


F17

2010. jan. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

A "Szia, mennyi az idő.", elég gyorsan lezáruló csevej, szerintem a "Szia, nincs kedved beszélgetni, és közeben valahol meginni egy kávét?" kérdés célravezetőbb lehet, vagy bármi ami további párbeszéddel folytatható. Ha nálam kezdeményzene valaki, biztos nem hajtanám el, szerintem ne félj közeledni.

A "női tartásos" kommentelőt ne vedd komolyan a használt betűméret általában fordítottan arányos az illető korával :)

19F

2010. jan. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
100%
Fiú vagyok és igen egyáltalán nembaj ha leszólítasz valakit...sőt nagyon jó.Vannak fiúk akik nem mernek kezdeményezni de aztán ha megadod neki az 1. lépést akkor kitudnak bontakozni.
2010. jan. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!