Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, létezik hogy szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, létezik hogy szerelmesek legyetek valaha a fiúbarátotokba?

Figyelt kérdés
Ha egy lány sokáig barátként tekint a fiúra, mindent megoszt vele, a fiú pedig mindent megtesz, hogy a lány kedvében járjon. Eshet szerelembe a lány? Mondjuk ha a srác sem csúnya...
2010. jan. 4. 18:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%
Naná barátságból sokszor alakulhat ki szerelem:)...
2010. jan. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Persze ! :D
2010. jan. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Másik szemszögből tudok csak válaszolni, én 19/f vagyok. Nekem a legjobb barátom egy lány, már 8 éve, mindent megosztunk egymással, egy pillantásból megértjük egymást. És az én részemről bizony átfordult szerelembe a barátság. Viszont ilyenkor mérlegelni kell; megéri összejönni vele, és a többéves barátságot egy esetleges szakítás miatt eldobni? Mert szakítás után szinte biztos, hogy nem lesz olyan a baráti kapcsolatotok, mint amilyen volt. Én mérlegeltem. Nekem többet ért ez a barátság. Sőt ez több is annál, lelki társnak mondanám. Nem kockáztattam.
2010. jan. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Ez akkor is lehetséges, ha a lánynak mondjuk jelenleg párkapcsolata van? Nem tekinti a lány a fiút lelki szemetesládának?
2010. jan. 4. 18:41
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd a lányt, ha párkapcsolata van. Lehetséges, hogy te beleestél, de ő csak havernak tekint.
2010. jan. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
szerintem előbb utóbb valamelyik fél többet akar bár általábban a hímnemű
2010. jan. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, velem pont ez történt. Egy év után, amikor a pasi már teljesen feladta. Most én vagyok "reménytelenül" szerelmes belé, pedig annó ő udvarolt nekem. Most nem tudom mit csináljak, kockáztassam-e a barátságunkat?!
2010. jan. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Én is a másik oldalon állok és sajnos aktuális probléma van nálam is.

Beleszerettem a legjobb barátomba, aki csak barátságot akar tőlem.

Egyrészt kesze kusza bennem minden, mert néha úgy érzem, hogy nem mondhatja komolyan, és csak össze kéne szednem magam és ostromolni.(de miután nem érzem ezt egyértelműen nem merem meglépni, mert ha nincs igy a barátságunknak is annyi) Néha úgy hogy soha nem lehet köztünk semmi, nem is bánom, mert fantasztikus teremtés, és a barátságunk örök marad. Néha meg úgy, hogy csak azért küzdök azért h kiszeressek belőle és barátok maradhassunk mert nem lehet közöttünk több, és ez valamiféle beletörödés a dolgokba...

Nem tudom melyik a helyzet, valamennyire mindegyik igaz. Nem tudom mi tévő legyek.

2010. jan. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Látjátok ezért mondom nincs fiú és lány között barátság.Én ugyan olyan helyzetben vagyok mint az előttem író.És hiányzik az hogy hozzámérjen,hogy csak úgy ott legyen,az ahogy anno beszélt velem,a törődése,a szeretete.A barátságunk sem olyan mint volt.Irigylem azokat akik erősek tudnak maradni,és nem kerülnek ilyen helyzetbe.
2010. jan. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Én vok a 19.04es

A vicc, hogy én a barátságunk kezdetén is vonzódtam hozzá, de jópár évig tudtam kezelni, nekem is volt azóta pár kapcsolatom, neki is. De mostanság ugy éreztem h közeledne felém,mint ffi felé. Éshát beleéltem magam a dologba, mint kiderült, sajnos csak félreértés volt. És félek h már késő mindenhez.

21/f

2010. jan. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!