Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ennyire szörnyű a helyzet az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire szörnyű a helyzet az egyes társkereső portálokon, mint ez a srác felvázolja? Kik tudnak ott becsajozni?

Figyelt kérdés
,,Na igen. 11 év után ezért is hagytam ott végleg a randivonalat. Akkor sem lennének képesek akár csak minimálisan is segíteni a társkeresést a valag pénzért amire lehúznak, ha kötelezővé tennék a válaszírást a levelekre. Én a 11 év alatt csak ennek az oldalnak kb. 30 rugót utaltam, de nem kaptam érte SEMMIT!!! Tényleg semmit. Volt idő hogy csak itt hetente minimum 2 tucat levelet írtam és 0 azaz nulla válasz jött. És nem csak itt voltam tag. Hanem szinte az összes netes térskeresőn. Mind csak a pénzre megy, igérnek fűt fát bogarat aztán ha elküldted a pénzt, akkor láthatsz pár fotót meg a hozzájuk tartozó kamuszövegeket amikre írhatsz amit akarsz. A privát véleményem ezek után az, hogy aki társat akar találni, az ne a neten keresse. Tisztelet annak a 2-3 embernek a milliárdból aki nem fiktív vagy fizetett kamuszemélyiség hogy itt talált társra."
2014. jún. 26. 09:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2014. jún. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Ümm.. akkor biztos én vagyok a kivétel, mert műszakban dolgozó egyetemistaként, minimál ösztöndíjjal, nem túl sportos testtel, egy lerobbant albiban, autó nélkül szedtem fel csajszit. Elég extrásat, szép szőke, dolgozó énekesnőt. :p


De továbbra sem hiszem, hogy ennyire szar a helyzet, csak azt látom a pesszimisták, elkeseredettek írogatnak.

2014. jún. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

lehet hogy szornyu, de ez inkabb az ott levo ferfiak hibaja

ahogyan eloben is, sokukrol le lehet olvasni egybol hogy nem egy megfelelo partenert keresnek, hanem gorcsosen probalkoznak mindenkinel, a mind1 hogy ki, csak legyen csajom, mert masnak is van/en is dugni akarok/stb mentalitassal ne csodalkozzanak hogy vissza sem irnak egy sablonszovegre

2014. jún. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Jókat írt az egyik válaszoló, hozzáfűzném, hogy ha egy 30 gurigás sportkocsiban is le vagy fotózva akkor még jobb a helyzet. De csak akkor ha tényleg a tied, mert ha nem akkor repülsz amint kiderül! :D
2014. jún. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én is voltam fent társkeresőn, és voltak érdekes tapasztalataim..Tehát írt olyan férfi, aki 160 cm magas volt, és írta h első randin menjek le hozzá vidékre, akár ott is aludhatok, de le is költözhetek rögtön, ha úgy alakul..ezt így első levelében. Na ilyennek Én se írtam vissza,mert elég ijesztő. Eleve miért Én utazzak le vidékre mint nő a többiről ne is beszéljünk. Nem tudharjuk, hogy a fent említett Úriember milyen módszerrel csajozott. Nekem összejött egy fél éves kapcsolat társkeresőn.
2014. jún. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Nőknek többször összejön ott is, sok helyes pasi heccből felmegy oda, hogy ott is hódítson, a nők meg nemcsak élőben, hanem a neten is kapnak a helyes srácok után. De aki nem ilyen, az itt is és ott, neten is csúnyán pórul jár.
2014. jún. 26. 19:19
 17/17 anonim ***** válasza:
Nőknek hogy jöhet össze többször, mint férfiaknak, ha 1 nő és ugyanennyi férfi kell hozzá?
2014. jún. 27. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!