Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A gykn lévő és kommentelő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gykn lévő és kommentelő lányoknak a párjuk hogyan keres olyan jól, hogy mindig 300-500 plusz nettót visz haza?

Figyelt kérdés
Olvasgatom itt a dolgokat a gykn és ha volt olyan kérdés, 10 ből 8 lány mindig azt válaszolta itt, hogy az ő párja nem keres rosszul, 300-500 felett visz mindig haza és tejjel-mézzel folyik az életük. De ha ez így van, hogy minden pasi ilyen jól keres, akkor miért él minden 5. magyar a létminimum alatt és miért keres minden 2. magyar ember (itthon) az átlagfizetés alatt? Valami nekem nem kóser, hogy itt mindenki olyan jól keres, hogy nem fér el a zseton a hónap végén a tárcában, közben meg tömegeket vágnak ki a munkahelyükről, a hitelek nagy százaléka bebukik, a bank örömmel viszi a házat, autót stb. Csak nekem fura ez?
2014. jún. 26. 13:15
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Csak tudnám, miért beszéltek félre, kedves válaszadók? Azt mondjátok, nincs igaza a kérdezőnek, aztán a saját példátokból kiderül, hogy de mégis csak az az igazság...

Egyszerűen az a képlet, a korábbi pár nem volt jó, mert "úgysem vitte volna semmire". A valóság meg az, hogy nem is vártátok volna meg. Meg akinek középszerű állása van, az már sz*r? Írja többetek, hogy együtt gyűjtöttetek a már jobb módú pasitokkal. Igen, milyen arányban? Hogy ő keres 400ezret, ti meg 80-at? Az az arány? De legalábbis jelentős különbség? Észrevettem, az nem gáz, ha a nő csak 100 alatt keres, de ha a pasi is, az már lúzer. Elhiszem, ha a pasitok félmillát hazavisz, akkor holt mindegy, mennyi a tietek, csak nem értem, miért kell elítélni azt a férfit, aki minimálbérért gürizik, ha tisztességes. Ő már csak lúzer lehet...

2014. jún. 26. 13:36
 12/18 A kérdező kommentje:
Az viszont biz. Isten, hogy ha egyszer lesz házam, vagy lakásom (saját erőmből) és párom, akkor is akármennyire is szeretni fogom őt, akkor sem fogom a felét ráíratni, hogy ha véletlenül jön a válás, akkor nehogy már vigye a felét. Tehát én csak olyan nőt keresnék, aki nem kopasztana meg engem, ha netán rosszul alakulnak a dolgok.
2014. jún. 26. 13:40
 13/18 anonim ***** válasza:

Sajnos van akinek összejön van akinek nem.


Ismerek diplomásokat akik képtelenek elhelyezkedni mert ott meg amott is tele vannak illetve már van más jelentkező , a helyettes unokatesójának húga meg annak testvére...


Áruházakban nagyon sok diplomás dolgozok árufeltöltőként mert nem talál munkát.


Ez szerencse K-úrvanagy szerencse!

2014. jún. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy szerencse kérdése is. De azt tapasztalom, hogy a nők nagy része ezt nem annak tudja be, hanem életképtelenségnek egy srác részéről. Kövezzetek meg, de ezt hallom és látom.
2014. jún. 26. 13:50
 15/18 anonim ***** válasza:

Jegyezd meg jól míg a föld kerek,

minden GYK-s félmillkót keres!

De mivel a föld ovális,

minden GYK-s pénisz 50cm brutális!

2014. jún. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Figyelj! Aki a pénzedért szeret az húzzon is a pics-aba!

Okés keress mondjuk 150.000 Ft-ot mert állítólag annyi az átlag. De ha ő csak olyannal jön össze aki 3-400 et keres az egy anyagias pics-a.

2014. jún. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
na csak kiderült, hogy ez megint egy nőgyűlölő kérdés
2014. jún. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ez olyan, hogy itt mindenkinek 25 centi feletti farka van.
2014. jún. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!