Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Találkozóra hivott egy srác,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozóra hivott egy srác, de nem igazán beszéljük egymás nyelvét! Mit csináljak most?

Figyelt kérdés
Mégis mit kezdjek vele? Járt már valaki így? :D

2014. jún. 28. 14:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Udvariasan mond le, hogy mégis közbe jött valami!
2014. jún. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Valahogy azért csak megértitek egymást ha találkozóra hívott . Egyébként nehéz ügy. Neked kell eldöntened hogy megéri-e neked a kínlódást mármint itt a kézzel lábbal mutogatásra gondolok megértetés terén.
2014. jún. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Viszel magaddal egy füzetet meg színes tollakat, és rajzoltok egymásnak.
2014. jún. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
:D neee. Azért valamennyire tudok beszélni vele, csak úgy érzem elsüllyednék a szégyentől, ha valamit helytelenül mondanék...
2014. jún. 28. 15:09
 5/9 anonim ***** válasza:
Legfeljebb kijavít. Nincs mit szégyellni rajta. Inkább örülj nkei, hogy van kivel gyakorolnod a nyelvet.
2014. jún. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
azt hittem, képletesen érted:) a rajzos ötlet ritka jó gondolat, szerintem használd ki.
2014. jún. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha már valamennyire beszéled a nyelvet akkor abszolút nem gáz. Így fogod megtanulni igazán, élesben. De azért tényleg vihetsz magaddal tollat, füzetet (esetleg szótárt XD). Díjazandó ha kreatív vagy és ha látszik rajtad hogy érdekel a másik.
2014. jún. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ha félre is mondanál valamit, csak kijavít, max kuncogtok egy kicsit. Egyedül az lenne gáz, ha elrontod, kijavít, de újra elrontod...
2014. jún. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A későbbi férjemet ismertem meg úgy, hogy először a nyelvét akartam megtanulni /bár a srác is csinos volt/. Ha kialakul valami, a nyelv nem akadály, ha meg nem: nem sokat vesztesz vele.
2014. jún. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!