Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért halt ki teljesen az...

Miért halt ki teljesen az udvarlás? Az egymás megismerése?

Figyelt kérdés

Szóval,tételezzük fel hogy adott egy szép,csinos jó személyiséggel megáldott lány,akit érdemes lenne megismerni,mert nem egy buta liba,hanem a külsője ellenére van benne tartalom,mélység,érzelmek stb.

A mai srácok,ha be is jön nekik a lány meg ha kedvelik is felszínes ismeretség után csak annyi lesz hogy úgy megd*nálak..meg töltsünk el pár kellemes alkalmat együtt..álmaim nője vagy külsőre belsőre de csak egy szexkapcsolat vagy barátság extrákkal legyen,de ennyi.

Fiúk,férfiak,miért nem tudtok komolyabb kapcsolatot kialakítani ha amúgy minden stimmel? Miért kell egyből rátérni a szexre illetve szexuális tartalmú témákat felhozni?Kár álmodozni normális kapcsolatról,ahol valóban érdeklem a másik felet,nem csak mondja,és a könnyebbik utat választja?Mert az úgy nagyon nem ér célt..



2013. aug. 6. 22:18
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
66%
kérdésed meg is válaszoltad egyem a szíved
2013. aug. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:

azért ne általánosíts, nem mindenki ilyen

bár valóban nagyon sokan csak ennyit akarnak

2013. aug. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 ASOT ***** válasza:

Ki bántott meg babám?

Vagy esetleg dugott meg és hagyott ott?

2013. aug. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:
Adjatok választ a sok miértre:)
2013. aug. 6. 22:20
 5/43 ASOT ***** válasza:

Ki bántott meg babám?

Vagy esetleg dugott meg és hagyott ott?

2013. aug. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
82%
Az udvarláshoz a nő is kell, nem csak a férfi; ha a nő olcsón adja magát, akkor ne várja, hogy udvarolnak neki.
2013. aug. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:

A kérdés így hangzik helyesen:


Vajon az udvarlás, az egymás megismerése már teljesen kihalt?

2013. aug. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 ASOT ***** válasza:
b*eszart a net bocs
2013. aug. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
Mert ma már az a divat, hogy öt perc ismeretség után megy a dugás, mert "élni kell", meg a Cosmo szerint is ez a "trendyyyy", úgyhogy ezt kell csinálni.
2013. aug. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
100%
Én udvarlós típus vagyok! Szeretek a lánynak udvarolni kedveskedni neki, de nem túlzásokba esni :) Nem akarok általánosítani, csakhogy nekem az a meglátásom, hogy ti lányok nem igénylitek az udvarlást a fiúktól, rögtön ciki, meg nevetséges, ezt sajnos ti ölitek meg a rendesebb fiúkban. Én nem akarok változtatni a stílusomon, bár egyszer amikor ismerkedtem egy teljesen jól szituált lánnyal, bevágta nekem, hogy "nem akarok fa.sznak tűnni, de nekem az agyamra megy a kedvesség" onnantól kezdve nem találkoztunk többet :) Hát kiváltképpen az ilyenekért :)
2013. aug. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!