Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A szépség a legkevésbé sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szépség a legkevésbé sem relatív a legtöbbször?

Figyelt kérdés
Mindig jönnek azzal, hogy jajj mindenkinek más tetszik. De azért hányszor látom, hogy ha ide pl egy lány feltölt egy képet akkor az összes pasi mondja, hogy hűűűha, de jó csajszi vagy. Vagy ha egyes pasikról, akkor az összes csaj, hogy ,,jól nézel ki". Nem azt, hogy átlagos vagy, vagy ronda vagy stb. Hanem 10 ből 9 nek ugyanaz a véleménye.
2014. júl. 1. 13:59
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

Csak egy példa ez a kép. Ugye ha annyira relatív lenne, akkor sok pasi írná, hogy hű de ronda ez, megint mások, hogy átlagos, megint mások, hogy jó csaj. De szerintem 10 ből 9 pasi erre a lányra nem mondana nemet. Relatív? Bizony nem az. Nem véletlen, hogy ha megfigyeljük, társaságban mindig ugyanazok az emberek a kapósak a másik nem számára. Ez bizony nem a véletlen műve, a külső nagyon is objektív dolog.


[link]

2014. júl. 1. 14:02
 2/18 anonim ***** válasza:
A tortát is sokan szeretik, de mégsem mindenki.
2014. júl. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Azt sem nagyon hiszem, hogy ilyesmi pasinak olyan sok szingli 20 on éves, 30 as nő ellen tudna állni. Más nem egy alkalomra biztos nem mondana nemet a legtöbb.


[link]

2014. júl. 1. 14:09
 4/18 anonim ***** válasza:
Én egy 10/4-es lányra sem mondanék nemet, szóval teljesen felesleges általánosítgatni. A legtöbben azért írnak 10/10-eket, meg 10/9-eket, mert abban reménykednek, hogy lehet belőle valami. Én személy szerint őszintén leszoktam írni, amit gondolok. Nem viselek álarcot, csak hogy többnek tűnjek.
2014. júl. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Szerintem olyan 70%-ban objektív, 30%-ban relatív.

Ahogy mondod egy igazán jó külsejü valakire senki nem fogja azt mondani, hogy csúnya. Egy igazán csúnya valakire pedig első ránézésre senki nem fogja azt mondani, hogy szép.

2014. júl. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
A szélsőségeknél tényleg nem relatív a külső annyira. Aki nagyon szép az mindenkinek tetszik, aki nagyon csúnya az senkienk. Csakhogy az emberek legalább 90%-a a kettő közé esik. Az ő esetükben tényleg lesz egy csomó ember akinek tetszenek és egy csomó akinek nem. Ezt láthatod is, ha valaki ide magáról tesz fel képet akkor mindig nagyon eltérnek a vélemények.
2014. júl. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Na én most nem általánosítok, de úgy gondolom, hogy valaki pl 10 ből 8 an azt mondják, hogy jól néz ki, és a másik kettő szerint sem ronda, akkor bizony az jól néz ki és kész. Tehát hasonló az ízlés. Gondolom egy ilyen maldív szigeteki helyre, lakásra is sokan fújolnak. Ja, vagy nem? Akkor mégsem szubjekív? Na ugye.


[link]

2014. júl. 1. 14:13
 8/18 A kérdező kommentje:
6. Pont, hogy nem nagyon térnek el. Ott sem. Jól megfigyeltem már az ide kitett képek nagy részét, és akit én elsőnek helyesnek, szépnek gondoltam, azt utána 80% ban mindenki más is itt annak gondolta.
2014. júl. 1. 14:16
 9/18 anonim ***** válasza:
ezt a pontozósdit de rohadtul el lehetne már felejteni, a szépség igen is relatív és nem mindenkinek tetszik ugyanaz. A második képen a pasi nekem pl bottal se kategória.
2014. júl. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Csak ugye ez itt megtévesztő, mert sok ronda (valóban az) pasinak sok nő leírja látatlanban vagy látottak szerint, hogy valakinek úgy is tetszel. Aztán ha 20 csaj is azt írja, hogy nem vagy az esetem, de másnak lehet, akkor bizony kibukik, hogy nagyon is objektív az, ahogy mondtátok minimum 70-80%-ban.
2014. júl. 1. 14:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!