Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi az oka, hogy az itt lévő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka, hogy az itt lévő kommentelők nagy része egy itt panaszkodó csúnya pasit egy átlag külsejű emberhez hasonlít, és azt mondja, csakis a belső értékeivel lehet a baj, a külső nem lehet a magány forrása?

Figyelt kérdés
Számtalanszor tapasztaltam már, hogy ha egy ronda pasi kiír egy kérdést (most a tényleg rondákra gondoljunk, nem arra, aki ezt csak beképzeli), akkor a nyakának ugranak és őt hibáztatják. Belegondolni nem tudják magukat a ronda pasi helyzetébe, mert nekik van azért sikerük a másik nemnél. Olyan videokat meg képeket mutogatnak, hogy ha ennyire ronda vagy, akkor is lehet párod. Közben eg teljesen átlagos pasikat linkelnek be, a kérdező meg nem tudja mire vélni. Ha a kérdező meg küld képet, akkor döbbennek le, hogy Jesszus Máriám, tényleg egyedül halsz meg. Nem esik le nekik, hogy tényleg vannak ronda emberek, akiknek nem biztos, hogy ,,csak" a belső értékeikkel van a gond. Miért nem lehet ezt objektívan szemlélni, hogy igenis a külső lehet a magány forrása.
2014. júl. 2. 11:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Hát márpedig szerintem a második linken levő hapsi igenis jóképű és vonzó.
2014. júl. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Jó, akkor tényleg rondák, és tényleg enyészeté lesznek.


Ezzel a mondattal segítettem rajtuk? Nem fognak most már értetlenkedni?:D Vagy mit várnak a válaszadóktól? Tényleg nem értem, mit akarnak ezek.:D

2014. júl. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Mert nem az a baj a rondákkal, hogy rondák, hanem az, hogy olyan dolgon keseregnek, amin nem tudnak változtatni. És kevés ember akar magának olyan társat, aki önmagát sajnálja.

Az önsajnálat pedig egy elég komoly személyiség probléma, ami nem vonzó, maximum szánalmat keltő.

2014. júl. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Utolsó:


Szerintem meg az a gond hogy nem változtatnak rajta.

Igazából csak nekik van bajuk saját magukkal, de ha ez tényleg ekkora probléma, akkor lehet pénzt kersni és plasztikai műtétet csináltatni. Sokan előjönnek, azzal, hogy az sok pénzbe kerül. Tényleg nem egy olcsó mulatság, de már korántsem olyan csillagászati árakról van szó, mint egy évtizeddel ezelőtt. Megfizethető.

2014. júl. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Hányszor írsz ma még ki ilyen kérdést? Míg valaki azt nem mondja, hogy Igen, azért nem lesz soha a büdös életben barátnőd, mert ronda vagy?
2014. júl. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz a válasz irókkal,mindegyik hazudik..A VALÓSÁG: A nők amikor sétálni mennek kettecskén,más témájuk sicsen minthogy a pasikat stiröljék és ocsárolják,sokszor elhangzik úúúúú nézd ott egy jó pasi,de az is elhangzik hogy fújjj de csúnya,megesik hogy még le is köpik csórikám..Sajnos igy van ez a mai világban,agyon iskolázott emberek akik amúgy TÖKÉLETESEK másban meglátják a szálkát,magukban meg a...Sosem tudtam megérteni az embereket papolnak itt a belső szépségröl és pozitiv gondolkodásról,hol ott egy kép alapján ez abszolute nem lehet mérvadó,mert egy átmeneti állapotot tükröz,szerintem mindenkit elkellene fogadni olyannak milyenek született és segiteni a másikat,nem állandóan csak a mások hibáit látni meg..
2014. júl. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Utolsó! Adom. Csak az a baj, hogy ez a nőket nem hatja meg, tudják hogy hibásak, de nem fognak senki és semmi kedvéért sem megváltozni, mert ez beléjük van kódolva.
2014. júl. 5. 21:20
 18/18 anonim válasza:
Kérdező,amit hàrmas kommentben küldtél képeket...az első nem is lenne csùnya, de mint egy fogyatékos. A màsodik homokos. A harmadik pasi meg egy helyes csàvó, nem értem ez hogy lehet àtlag. Nàla sokkal csúnyàbbak vannak.
2015. nov. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!