Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Szerintetek mit rontotta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek mit rontottam el? Megbántottam?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel egy ideje (kb. 1 hete) leveleztünk. Ő kérdezte h a következő héten tudunk-e találkozni? Kértem h térjünk vissza rá a hét elején, mert elég zsúfolt (munka miatt) a hetem. azt mondta rendben. Hétfőn meghalt egy közeli családtagom aki mellett végig ott voltam. Így a fiúnak nem tudtam írni. Kedd reggel leírtam neki, hogy mi történt, de ha neki is jó akkor csütörtökön vagy pénteken találkozhatunk. Szerdán nézte meg az üzenetet, de nem válaszolt. Megbántottam?

2014. júl. 3. 08:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Az ilyen hülyéket le kell sz_rni...Tőlem is léptek már le szó nélkül és nem foglalkoztam velük, majd az ő következő partnereik meg tőlük fognak lelépni :D
2014. júl. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Talán valami fontosabb dolga van..
2014. júl. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Nekem azzal semmi bajom nem lenne. Főleg ha munka. Szeretem ha valaki dolgos. Csak írna h később v vmi...
2014. júl. 3. 10:00
 14/14 anonim ***** válasza:
A levelezős dolgokkal vigyázni kell. Azért tűnt el mert nem akart tőled semmit ennyi az egész ha akart volna írt volna. Nem te bántottad meg vagy más tőled érdekesebbet talált vagy mégse akar még semmi találkozós dolgot. Az is lehet barátnője van. Nem egy olyan van aki barátnő meg barát mellett ingázik a megcsalással és közösségi oldalakon keres magának hozzá embereket. amennyiben lehet én az élő ismerkedést ajánlom.
2014. nov. 18. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!