Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek működhet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek működhet egy olyan kapcsolat ahol a férfi muzulmán vallású?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy pasival aki török származású és gyakorló muszlim. Én nem vagyok vallásos így nem "ütközne" két vallás egymással. De a gyakorlatban nem tudom ez mit jelentene, hogy működne a dolog, szóval hogy ez mivel "jár"? Nagyon tetszik nekem, nagyon jól megértjük egymást, működik a kémia, de egy kicsit aggódom emiatt. Azt mondta hogy természetesen nem akarja " rám kényszeríteni" a vallását, szabad emberek vagyunk. Igazából nem akarom csak emiatt elutasítani mert egyébként minden stimmel.

23/N


2014. júl. 3. 10:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Majd később azt akarja nagyon megbánod majd
2014. júl. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
az jó jel, hogy nem akarja rád erőltetni, haladó gondolkodású jellem. Igazából, ha szeretitek egymás, és ilyenkor a legnagyobb probléma oka, hogyha a családjaitok is elfogadnak titeket, akkor érezzétek jól egymást és legyetek boldogak!
2014. júl. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
moly.hu/konyvek/betty-mahmudi-lanyom-nelkul-soha
2014. júl. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Igen, nagyon modern gondolkodású és nyitott, ha nem ilyen lenne akkor szóba se jöhetett volna a dolog.

Én is hallottam persze "rém történeteket" de nem hiszem hogy ilyesmitől tartanom kellene. Kicsit a családi háttér ami még aggaszt, nem tudom hogy az Ő családjának mik az elvárásai és azt se tudom az én családom mit szólna. De itt még úgysem tartunk, egyelőre randizunk, jól érezzük magunkat egymással.

2014. júl. 3. 10:33
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak egy Görög pasim volt, az is modern felfogásúnak tűnt. Idővel kezdett furcsán viselkedni. Tudod ők nem jobbak vagy rosszabbak, mint a többi ember, csak más kultúrából jöttek, másképp vannak szocializálva. Ha később téged nem zavar, hogy a nőknek annyi joga van, ami egy A4-es üres lapra van leírva, akkor hajrá. De mindig vannak kivételek, van egy ismerősöm, aki Dubaiban él már feleség, és úgy tűnik tényleg nincsenek gondok, modern életet élnek... Nincs korlátozva semmiben.
2014. júl. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igen, én is a kultúrális, élet szemlélet beli különbségek miatt aggódom, hogy majd később nem-e lesznek ebből problémák.
2014. júl. 3. 10:44
 7/14 anonim ***** válasza:

Ismertem egy csajt akinek több ilyen kapcsolata is volt.

Egy idő után sajnos gondok voltak. Volt aki családi nyomásra otthagyta, egy másiknak csak a letelepedés miatt kellett. Egy másik pedig idegbeteg volt, de ez nem derült ki csak fél év múlva mert addig jófej volt.

Szóval nagyon problémásak 8biztos van kivétel9. Egy előnyt tudott mondani, hogy a szex jó volt legalább, és eleinte mind kedves volt.

2014. júl. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én félnék, hogy szakítás esetén a családja bosszúból megfingatna.
2014. júl. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát sok jót nem tudok mondani az elején mindig minden rózsás és szép. Persze nem kizárt, hogy kivételesen ez a pasi normális, de mielőtt elutaznál az ő hazájába 3x gondold meg. A muszlim vallással kapcsolatba nekem elég negatív a véleményem ahogy a nőket megítéli az nagyon nem az európai kultúrkörhöz hasonló ebből lehetnek problémák. Szóval szerintem ha akarod és érdekel vágj bele, de mindig legyen B terv és nem égesd fel a hidakat magad mögött, legyen önálló baráti köröd, pénzed, okmányaid stb.
2014. júl. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

5-ös vagyok!

Amire figyelj! Az én expasim úgy 8 hónap után kezdett megváltozni. Beleszólt az öltözködésembe (soha nem voltam kihívó, kvázi nem vettem fel olyan ruhát, amiből kilóg a fenekem vagy a mellem), hogy térd alá érő szoknyánál rövidebbet ne vegyek fel ... Elkezdte kikezdeni a fiú barátaimat, hogy az minek, mert egy nőnek az nem kell, szóval ne beszélgessek rajta kívül férfiakkal. Aztán jött, hogy mikor, kivel hova megyek. És ezek után belendült a drága... nálam volt és arra kért, hogy mutassam meg az összes email-emet, na itt már kicsit hangosabban mondtam, hogy Nem! Nem mintha lett volna titkolni valóm, de az az enyém, az én magánszférám! Megkért hogy töröljem a skype-ról az összes férfi ismerősömet. Ezt sem tettem bármennyire szerettem.

Utána feltörte az összes jelszavam. Ez volt a hab a tortán! Letiltottam mindenhol, és elzavartam! Eleinte nehéz volt, de tartottam magam, napjában 120x hívott, könyörgött 25 sms bla-bla-bla.


Később megtudtam, hogy az utánam következő barátnőjét rommá verte ... a csajszi keresett meg engem.


Hozzá kell tenni, hogy eleinte fűt fát ígért, házasságot, gyereket, jó életet. Utólag örülök, hogy az eszemre hallgattam, nem a szívemre.

2014. júl. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!