Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért tudják itt egyes lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tudják itt egyes lányok osztani az észt a nem vonzó 20 on éves pasiknak, hogy ha ők átlagos lányként kimozdulnak egy kicsit is, akkor 2 év alatt simán 4 kapcsolatot össze tudnak hozni, nem vonzó fiúként ez nem így megy, miért nem fogják fel?

Figyelt kérdés
Leírják, hogy nem bulizósak stb, havonta csak 1-2 szer mozdulnak ki, mégis sok pasi megtalálja őket. Így nem tudják elképzelni, hogy egy pasi ha egyszer is kimozdul ne találjon rögtön párt magának. Csak szerintem egy pasinak, aki nem vonzó, ez a dolog valamivel árnyaltabb. Hozzá nem igazán megy oda egyetlen lény sem (legalábbis hozzám még soha) és ha én megyek oda, akkor sem biztos a siker. Sőt magamon tapasztalva tuti a kudarc, 10 ből 10 szer. Ezt miért nem lehet felfogni nőként és beleélni magukat más helyzetébe?
2014. júl. 4. 10:01
 1/3 A kérdező kommentje:

,,Nem vagyok annyira kimodzulós, mégis kb. 2 év alatt most van a negyedik barátom. Akivel remélem sokáig együtt leszünk. :)


Én már ismerkedtem rock koncerten is, mert csatlakoztam egyik lány ismerősömhöz.


22N (kocka xd)"


Kocka nőként. De mi a helyzet nem vonzó kocka fiúként (nem kövérség miatt)?

2014. júl. 4. 10:03
 2/3 anonim ***** válasza:

Az, hogy a kocka pasik is találnak párt, ha kimozdulnának néha és nem csak a kiba gép előtt ülnének.

Ha nem vagy vonzó külsőre, attól még lehet érdekes a személyiséged. Ja hogy arra is gyúrni kell. Ahammmmmmmm.

Eddig összesen 4 kocka pasim volt és mindegyik állati aranyos, kedves, férfias, TÚLSÚLYOS, okos és humoros. Mindnek jó volt a személyisége.

2014. júl. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

hülyeség ez az egész dolog...én is csak átlagos pasi vagyok szinte nem is mozdulok ki, csak munka-otthon között járok ide-oda és neten (itt) sikerült összeismerkednem egy lánnyal aki nagyon tetszik és szerintem nem vagyok közömbös számára...ha valaki meg akarja találni a párját az megfogja, aki meg sajnáltatni akarja magát az meg azt fogja...sírjanak mint a kislányok és ne is akarjanak előrébb jutni, ezt teszik magukkal...meg is érdemlik, hisz ezt akarják csak...


21F

2014. júl. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!