Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit kéne akkor tennem, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne akkor tennem, ha beleszeretem egy 40 éves pasiba, akinek felesége van és én még csak 18 éves vagyok?

Figyelt kérdés
De nem tom elfelejteni! Megörülök érte! És feszt engem néz! Lehet hogy tecem neki? Mit tegyek! De nem tom elfelejteni!
2008. aug. 2. 09:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagy békén.Csak neked lehet bajod egy ilyen viszonyból,hidd el!
2008. aug. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
hagyd békén! ne próbálj elválasztani egy családot mert az nagyon nagy szemétség lenne. ha mégis összejöttök nem fog sokáig tartani túl sok a korkülömbség.
2008. aug. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Apakomplexus?

Hagyd a fenébe. Egyik barátnőm is kavart egy idősebb pasival, akinek gyereke van, jártak, de nemsokáig. elvált volt. És valszeg csak a fiatal friss husit látja benned. Felejsd el. Nem éri meg...:(

2008. aug. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el,hagyd ezt a pasit ez a legjobb,amit tehetsz.Ebből semmi jó nem sülne ki,nős ember,22 évvel idősebb,egy házasságot tönkre tenni sem lenne túl szép dolog.Mindenképpen szenvednél,semmi értelme.Van még sok más pasi rajta kívül.
2008. aug. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
38%

Hätha nagyon jo az ägyba akkor tarts meg szeretönek

De sok mindenre ne szämits közös nyaraläs čjjeli bulik max 1 mozi aztän dugäs sok idöt nem tud räd szänni mčg ha te is nagyon jo vagy neki akkor se nagyon

És gondolom felprobält mär és elég jok ugye 40 évesen a legjobb szinte egy férfi mert tudja mi kell a nönek a szexben és tökéletesen kielégiti minden alkalommal

De azért szerelmes ne légy

2008. aug. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ott kéne hagynod, mert szemétség egy családot szétdúlni!! Te pedig valszeg csak azért kellesz neki, mert friss husi vagy (még). Egyébként gondolj bele abba, milyen pasi az, aki otthagyja a családját?? Férfi?? Nem az, sőt egy aljas görény!!! Majd Téged is lecserél egy idő után.

Az ilyen esetekben nem értem a fiatalabb felet! Nem érzi át mit tesz?? Vagy olyan buta, mint a föld?? Lelkiismeret nulla, magadból pedig csak utcalányt csinálsz. Azért nem kurvát írtam, mert ők pénzért csinálják, amit csinálnak...

2008. aug. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!