Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányok többsége miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok többsége miért iszonyodik a skinheadek-től?

Figyelt kérdés
2010. jan. 7. 02:28
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kell félni tőlük akkor miért ne kezdj el vele vitázni ? Nem ellentmondás ez egy kicsit? :)
2010. jan. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
0%
Mennyi észlény jár ide...
2010. jan. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
74%

25 éves lány vagyok. Van IGAZI!!! skinhead ismerősöm. Nincs vele semmi bajom. Megtanították vele az illemet, s tiszteli a nőket annyira mint a diszkósok, vagy emosok vagy mint tudom én milyen fajok vannak még.

Konkrétan inkább a kinézettel van baj. A kopasz fej egy kicsit természetellenes, és agressziót sugall (nekem.)

2010. jan. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
48%
A baj az,hogy a sok idétlen balf@sz miatt kökpödnek ránk sokan.Akik nem tud tudják,hogy mit miért tesznek,meg verik a nyálukat.
2010. jan. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
42%
ja, nyilván egy cigánnyal szívesebben járnátok, mi? pfff...na ez van, ennyit értek, az ilyen nőket le se k.pném
2010. jan. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt gondoltam, mint az 1. válaszoló. És féltem tőlük. De ahogy középiskolába kerültem megismertem 1 skinhead srácot, akinek nagyobb a szíve, mint az egész épület és annyira kedves, hogy olyat még nem láttam és nagyon udvarias. És ekkor megtanultam, hogy sose külső és stílus alapján kell ítélni. Így ha mai fejjel meglátok 1 skinheadet nem félek tőle, sőt van amikor rá is mosolygok, mert emlékeztet arra a srácra a suliból.


Csak annyira agresszívnak néznek ki a kopasz fejükkel..

2010. jan. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
Nekem nem a kinézetükkel van problémám, hanem a megnyilvánulásaiktól, a viselkedésüktől, az életstílusuktól...a skinheadség nem csupán kinézet kérdése, egy sajátos életfelfogás a másik alkotója..én ettől valóban és őszintén iszonyodom...
2010. jan. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
Nekem kifejezetten tetszenek a kopasz, izmos férfiak. (Mondjuk én is hungarista vagyok.) De én nem ismerek egyt sem. Ha tényleg vannak köztük olyanok, akik alacsonyabb rendűnek tartják a nőket, akkor azzal nekem is bajom van. De általánosítani biztos nem lehet a külső alapján. Nagyon undorító a megbélyegzés. Szeritem azzal semmi baj nincs, ha valaki szereti a saját hazáját. Persze az teljesen más, ha minden más ország népét meg akarja ölni...
2010. jan. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
100%
van egy skinhead osztálytársam, értelmes gyerek, elfogadnám. Modellkedem, elegáns próbálok lenni, az iskolában népszerű vagyok, egy bakancsot esélytelen hogy felvegyek, ha csak nem kirándulni megyek. nemtudom elképzelni magam egy ilyen fiú mellet, vagy a baráti körében, még ha valamilyen szinten vonzódom hozzá akkor sem.:)ridegek, és lenéznek mindnekit csak azért mert nem olyanok mint mások. barátságtalan külsőhöz nem szívesen közeledünk..
2010. jan. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:

amig nemkötsz beléjük adig nemkell félni töllük:)

ha belekötsz jobb ha felhuzod a nyulcipőt

2010. jan. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!