Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a legtöbb lánynak a bunkó, egoista csávók jönnek be és arra buknak, ha alázzák őket? 16/F

Figyelt kérdés
Persze tisztelet a kivételnek, és ezzel nem azt akarom kifejez, hogy az összes lány ilyen, de elképesztő, hogy az ilyen srácoknak mindig van nőjük.

2014. júl. 11. 20:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nem mindenki szereti őket,mert pl. én nem bírom azokat akik elvannak szállva maguktól főleg ha nincs is oka rá,ha meg bunkó na akkor azzal én már eleve szóba se állok,mert nem bírom ha valaki bunkózik velem,mert ilyen a személyiségem.
2014. júl. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Akinek ez jön be, elég debil lehet :D
2014. júl. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 David82 ***** válasza:

Szerintem a csajok az olyan férfiakat szeretik, akik butábbak tőlük, de ez eltérő lehet.

Lehet, hogy valakiben él az ősember ösztön, mondjuk bennem nincs ilyen, mert én Ádámtól és Évától származok, nem úgy, mint a (idézőjel) bunkók, akik állatkerti emlőstől származnak.

Hát, ha az ő szemükből nézem a világot, akkor valóban a sorrend élén a buták, de erőszakosak vannak, nem pedig a műveltek, vagy okosak.

2014. júl. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
annyit tudok mondani: nem.
2014. júl. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

nem olvastam végig a hozzászólásokat, gondolom, a szokásos közhelyeket és mellébeszéléseket írták le a legtöbben: "csak a fiatal lányok ilyenek, csak a plázacicák blabla"


kérdező, a témáról a nők kétfeléképpen fog nyilatkozni:


1, (többségük) tagadja, h a bunkók vonzanák, általában ezek a nők fekszenek le a bunkókkal először, holott előtte esküdöztek,h taszítják őket. a nők többsége nem is tudatosan hazudik erről, egyszerűen a saját működésével sincs tisztában, plusz jó színben akar feltűnni, ezért nem az igazat mondja


2, bevallja h izgatja egy bunkó, magabiztos, egoista férfi. na ilyen nőből van kevesebb


A az oka elég egyszerű. a nők ösztönösen vonzódnak szexuálisan egy magabiztos, erős, vezető férfihoz. és a bunkók általában ilyen tulajdonságokkal bírnak. úgy lehetne összefoglalni,h egy a legtöbb inkább talál vonzónak egy nagypofájú magabiztos bunkót, de jellemhibákkal bíró férfit, mint egy kedves, csendes könyvmolyt. és ezt jobb, ha minél előbb megtanulod, és minél hamarabb beletörődsz.

2014. júl. 14. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Akkor vissza lehet alázni XD
2014. aug. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Több a normális lány, de a harsány feltünőbb és vica verza.

Két dolgot tehetsz:

1. Leszarod

2. "Menő csávó" leszel és rájössz akkor sem minden fenékig tejfel.

Ennyit tudok mondani így nőként.

2015. nov. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!