Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Élhet valaha normális életet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Élhet valaha normális életet?

Figyelt kérdés

Egy olyan ember, akit koskora óta mindenki megaláz, bánt, megver, szembesít a hibáival, olyanok is belerúgnak, akik semmit sem tudnak róla (mert a másikat alázni felemelő érzés), és soha senki nem dicsér meg?


Lehet belőle valaha egészséges, kiegyensúlyozott, önbizalommal teli ember?


(Tegyük fel, hogy a körülményei soha nem változnak)


Igen/Nem? Miért?


2014. júl. 7. 21:25
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
*kiskora
2014. júl. 7. 21:25
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha megtanul a jelenben élni, akkor igen.
2014. júl. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 ASOT ***** válasza:
Ameddig mások véleményei alapján él és amíg másoktól függ az élete addig nem.
2014. júl. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Lehet, rosszul fejeztem ki magam. Ez nem a múltja, a jelene is. Soha nem fognak emberként bánni vele egész életében.
2014. júl. 7. 21:29
 5/14 anonim ***** válasza:
Tegyük fel,hogy vàltozzanak inkább a körülményeid,hogy jobb emberek vegyenek körül,kívánom neked.
2014. júl. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem

tapasztalat

2014. júl. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 mustafa33 ***** válasza:
Amíg nem fogja önmagát becsülni, nem fogja más sem.
2014. júl. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Több mindentől függ. Ha kiskora óta duci, túlsúlyos és emiatt bántották évekig akkor képes lehet megváltozni ha tesz ellene főleg ha a túlsúly a nassolásból eredt. Simán megváltozhat ha leadja a pluszokat már magasabb lehet az önbizalma főleg ha megdicsérik.


Ha rájön hogy határozottnak kell lennie az életben ha mondjuk elnyomták és félénk lett.


De ha olyasmi miatt adódott a bántalmazás amiről akár a szülei is tehetnek, rosszul nevelték, nem nevelték arra hogy álljon ki magáért, mindig is hagyták hogy elnyomva legyen nem segítettek rajta soha sem, akkor már nehezebben tud felépülni lélekben olyannyira hogy képes legyen kiállni saját magáért.


Most egy példát is írok erre a barátom túlsúlyos volt kiskora óta stb... és ugye amikor elkezdett nálunk dolgozni akkor elkezdtünk beszélgetni sok mindenről, egyébként ha barátságosak vele az emberek könnyen megtud nyílni, nem az a társasági ember de vannak barátai akik megbecsülik de nagyon sokan bántották őt. Amikor csajozni kezdett és próbált ismerkedni mindenki belérugott. Legjobban a gyerekkori barátja aki soha sem bántotta őt és amikor lenyúlta azt a lányt akit nagyon szeretett azóta egyszerűen le is ment az önbizalma főleg hogy a srác meg is alázta őt a csaj előtt és a csaj ezt tovább vitte. Amikor elkezdtünk erről beszélgetni akkor én javasoltam hogy kezdjen el fogyózni már az egészsége érdekében de leginkább mozogni, sportolni hogy lélekben jobban érezze magát. Én vele voltam együtt jártunk el futni, szinte mindenben segítettem őt. Aztán sajnos kirúgták mivel létszám csökkentés volt és mivel majdnem ő volt a legújabb így őt küldték el sajnos, igazságtalan volt ezt a főnökünk is belátta hogy hiányzik mert jó társaság volt a munkahelyünkön és kíváló munkaerő.

Utána hónapokig nem beszéltünk, nem is láttam,Aztán 1 évvel ezelőtt felhívott engem nagy meglepetésemre hogy gyökeres változáson ment keresztül és elmondta miért nem tartotta senkivel sem a kapcsolatot. Mert rájött hogy gyökeresen meg kell változnia hogy más jobb, ember lehessen. És ezt úgy akarta hogy senki ne tudja. Aztán egyik nap elhívott kávézni engem, én nagyon örültem mert már akkor kedveltem és barátom nem volt éppen, így szívesen elmentem vele és amikor megláttam szinte rá sem ismertem. De nem is külsőre igazán hanem belsőre teljesen más ember lett, túltudta tenni magát mindenen, lefogyott és a múltjában történt sérelmeket is legyőzte azzal hogy felkereste a haverját elé állt és megmondta neki hogy köszöni az egész dolgot hogy lenyúlta a barátnőjét mert ezzel megváltozott, pozitív ember lett és nem fog tovább a múltján rágódni akkor szinte minden régi ismerőse ledöbbent mert direkt úgy intézte a dolgokat hogy sok régi ismerőse akik nagyrészt bántották tanúja legyen a nagy változásnak. Azóta lett teljesen más ember, sokkal vidámabb, sokkal jobb életkedve volt, én akkor fülig szerelmes lettem belé.

2014. júl. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mért ne változhatna? amint "Kiskorúból" "Nagykorú" lesz azonnal mehet iskolába/ dolgozni más városba, onnantól nyilván nem kell azzal foglalkoznia akivel addig kellett ld. szülők, városbeli ismerősök stb...afféle új életet kezdhet. Amennyiben onnantól magát adja nem lesz semmi baja..
2014. júl. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Már kislánynak is feltűnően szép volt, de azt nevelték bele, hogy ő egy semmirekellő ócska rongy.

A külsejével nincs gond.

2014. júl. 7. 21:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!