Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire normális, hogy 25...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális, hogy 25 évesen még ott tartok, hogy csak álmodozom arról, hogy lehet valaha egy szép barátnőm, mert még sosem jött össze?

Figyelt kérdés
2014. júl. 21. 07:23
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem... Sosem álltam hozzá negatívan, mindig a jót próbáltam meglátni, mégse alakult ki a szerelem bennem.
2014. júl. 21. 07:55
 12/16 A kérdező kommentje:

"Tessék elmenni kondizni, plasztikai sebészhez, márkás ruhákat venni, fodrászhoz, kozmetikushoz és akkor jönnek majd a hasonló kaliberű lányok."


Ezek megvannak (kivéve a kozmetikust meg a plasztikai sebészt, ezeknek nem érzem szükségét), tudom, hogy nekem is formában kell lennem, ha hasonló barátnőt szeretnék. A gond inkább ott van szerintem hogy nincsenek a környezetemben nagyon lányok, sosem kerülök új nők közelébe, maximum idegeneket szólíthatnék le.

2014. júl. 21. 07:57
 13/16 A kérdező kommentje:

"ne a külsőt lásd! a belsőre koncentrálj...milyen kedves, figyelmes, aranyos, szeretettel teljes, gondoskodó.."


Figyelj hidd el hogy én ezeket megláttam, de mégsem keltettek vonzalmat. Ezért is vívódtam sokáig, mielőtt véget vetettem volna egy ilyen kapcsolatnak, hogy egy ilyen értékes személyiségű lányt miért küldök el.. De ha egyszer nincs vonzalom, akkor nincs, ez nem döntés kérdése.

2014. júl. 21. 07:58
 14/16 anonim ***** válasza:

Kérdező! Én lanyban vagyok ilyesmi helyzetben, mint te. Még korban is ugyanaz.:D

Ez nem felszínesség, én két fiúval próbáltam meg úgy, hogy nem volt vonzalom, nem igazán tetszettek külsőleg. És tönkrement, sőt, nem is volt jó igazán. A szerelem alapja a testi vonzalom, ez nem felszínesség!

Persze fontosak a belső értekek, de nem leszek álszent, nekem nagyon fontos, hogy külsőleg SZÁMOMRA helyes, vonzó legyen. És utána jöhet az, hogy belsőleg mennyire illünk össze.

Nem fogok azért összejönni valakivel, mert jószívű, gondoskodó és kedves, ha nem vonz, mint férfi. És ez teljesen normális. Hisz nem barátságról van szó, hanem szerelemről, szexről.

Szóval nagyon is megértelek!!

2014. júl. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
nem tudom miért akarjátok megváltoztatni a kérdezőt! ha neki kimondottan szép nő kell akkor nem lesz boldog átlagos kinézetű lánnyal, ezzel én is így vagyok. szerintem nincs ezzel semmi baj, viszont tenni kell azért, hogy ez igazán szép nőnek fel tudd kelteni a figyelmét! fel kell nőni az ő szintjükre. ha eddig nem volt ilyen barátnőd akkor feltehetőleg ez még nem sikerült...
2014. júl. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
ezaz ádámka _D
2014. júl. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!