Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Oda akarok menni egy lányhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Oda akarok menni egy lányhoz megszólítani, és beszélgetni mert nekem nagyon tetszik, és Ő is mosolygott már rám párszor. Szerintetek mit mondjak? Mit tegyek? A negatív véleményektől kíméljetek.

Figyelt kérdés
2010. jan. 10. 19:57
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

csak akkor menj oda hozzá sztem ha látod rajta, hogy hivogat a szemével...ha nem akkor én speciál nem mennék oda, hiszen akkor nem fogtam meg. de ha már ráménz...mosolyog...akkor már tökmindegy mit mondassz neki, vagy hogy mész oda ...


de én amit csinálnék ha ilyen helyzetben lennék, h. meglátnám és odamennék mintha felé mennék és megállnék közel hozzá...de közbe nézném a szemét ... és ő is nézne rám..és ott lenne az a feszültség kettőnk között...és ha már mindketten röhögünk akkor ...


msot ezt dobta a fantáziám :-)


egy szia megfelel, de várd meg, hogy ő is köszönjön és ne akarj hamar túllenni rajta :-)


inkább legyél lassú és csábító..és nézz a szemébe...meg ilyenek

2010. jan. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

Egyszerűen állj elé és mondd, hogy: Szia! Sokat gondolkodtam hogyan szólítsalak le, de nem jutott semmi az eszembe. XY vagyok, és ha tetszem neked akkor légyszives mosolyogj, mert te nagyon tetszel. :):):)


Sztem bejönne.

2010. jan. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

Na hát először is, sokat nézed mosolyog talán kiváncsi, nem tuti, hogy most ő nagyon komolyat akar ne haragudj, lehet csak kiváncsi. De ezt könnyen kiderítheted, szollítsd meg, rákérdezhetsz melyik suliba jár, szabadidőbe merre szokott menni meg bármiről ami nem túl személyes. Ne úgy intézd a kérdéseket mintha neki szegeznéd, csak lazán. Másik, ne siess és ne bízd el magad.

Sok sikert, várjuk a fejleményeket.

2010. jan. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
El biztos nem bízom magam, csak most valami kavarodás van, majd holnap...:)
2010. jan. 11. 16:51
 15/28 anonim ***** válasza:
ülj mellé a buszon,ha van hely...köszönj neki és kérdezd meg,hogy hova jár suliba avgy hol szokott le szállni stb..hajrá én is most egy ilyesmi helyzetbe vok, de nekem egy srác tetszik a buszon...véletlenül nem sóskúti vagy??:D:Dtuti nem de azért kiváncsi vok:D
2010. jan. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Nem, de nem lőttél tőlem nagyon távol. Amúgy: utánnam szál fel, tudom hova jár suliba, és ezt Ő is tudja. De eszembe jutott valami nagyon jó, amit egy másik embertől kaptam :) Ha érdekel, nyugodtan rákérdezhetsz... :) Bár ez úgy illik ha a pasi mondja a lánynak, mert ez úgy jön ki jól :)
2010. jan. 11. 19:17
 17/28 anonim ***** válasza:

hát..kéne pár segítség...megköszönném, ha segítenél..=)

am..meg hol laksz??bocsi nem azért..csak azért kérdezem mert kiváncsi vok,hogy hol..na ezt jól megfogalmaztam:Daz a srác sóskútn lakik vagy is pusztazámor és sóskút közötti szakaszon de az állítólag sóskút..

2010. jan. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Én százhalombattán. De nem is az a lényeg xD Hát próbálkozz csak ^^
2010. jan. 11. 19:29
 19/28 anonim ***** válasza:
de reggel hogy??amikor ő az utánam lévő buszmegállóban száll fel..és kevesen vannak a buszon és sok hely van mikor fel száll... igy nemtom mitcsináljak lécci segíts kii vok teljesen 1 éve várok de nemtom mire...áá..és most kezd felfigyelni rám eddig nem is látott mert hátul ülök d emost már sokszor lát...de nem tom mi legyen
2010. jan. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Szállj fel te is ott, ahol Ő szokott. Menj ahhoz a megállóhoz, ahol Ő is felszokott szálni, de érj előbb oda mint Ő. És ha megérkezik, köszönj neki, esetleg kérdezd meg hogy van ma, vagy valami aktuálisat. Ha egyáltalán nem ismered kezdj el vele beszélgetni, de ne nyomulj nagyon, csak finoman. Majd belendül a beszélgetés :)
2010. jan. 11. 19:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!