Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, (fiúk) nektek a ROMA...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, (fiúk) nektek a ROMA származás hátrány lenne ha egyébként normális, kultúrált az illető?

Figyelt kérdés
Légyszíves kort is.Köszönöm
2014. aug. 14. 14:59
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Az emberen valamennyire látszik a származás, persze vannak kevésbé jellegzetes, és jellegzetesebb tulajdonságú csoportok. Feltéve, ha látjátok egymást.


Nekem ezek a szempontjaim:

- higiénia

- dolgozzon (illetve ne élősködjön segélyen - tudom, hogy nem könnű, én is megküzdöttem, de nem fogok eltartani egy lusta embert, a segélyen élősködés meg nem tisztességes)

- ne legyen bűnöző

- ne a mulatós stílusú zene szóljon nonstop (bocs, de én ezt a fajta zenét nem igazán szeretem, esküvőkön még belefér, de azon kívül nem hallgatom)

2014. aug. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Nem volna hátrány, mert nekem alapból a kreolos barna hajúak jönnek be.

22F

2014. aug. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

hát biztos nem előnyös dolog...de tegnap döntöttem el, hogy nem leszek többet előítéletes...vagy tegnap előtt de ez most nem fontos...szóval eddig úgy álltam hozzá roma lány hiányozna mint mókusnak az erdőtűz...egy barátomnak meg is mondtam, hogy nem fogok SOHA szerelmes lenni roma lányba mert nem tekintek rájuk úgy, hogy tetszhessenek...de ha mégis egyszer egy roma lányba lennék szerelmes ő lenne a 2. aki megtudná...én az 1. :D

szóval ha a családja is normális és nincs velük gond akkor talán még össze is jönnék egyel...mondjuk remélem soha nem fog bekövetkezni...de ha a véletlen így hozná...de ha tényleg minden belső tulajdonság meglenne és a kinézete is megfelelő lenne (nem 60-nak néz ki 20 évesen) és a családja is rendben akkor még az is megeshet, hogy összejönnék vele...


21F

2014. aug. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Nem, egyáltalán nem.


25f

2014. aug. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

az hogy ő is meg a családja is rendben legyen az szinte lehetetlen...én ilyen hirhedten kétkedő vagyok,de annyira hogy a környezetemben számos haverom példálózott valamelyik újdonsült roma ismerősével hogy na ő az élő példa számomra is hogy van kivétel.....aztán idő kérdése volt rendre(1hét 1 hónap fél év) és máris kiderült hogy "nincs szó kivételről csak hosszabb színdarabról"


normális, kultúrált??mert ki mondja ezt mi alapján?? az idő megöli ezeket az ábrándokat

hozzáteszem ugyanilyen a bunkó szépfiú esete is aki mindenkivel bunkó csak a csajával sem....ott is ugyanilyen törvényszerű hogy egyszer vele is az lesz csak ügyesen tartja magát egy ideig

2014. aug. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
ja 27F vagyok ha ez annyira fontos
2014. aug. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Hát, a cigány lányok hamar elkelnek... Olyan 14 körül a többség már terhes.

De aki megmarad vagy elvált már vagy egszerűen nem 4 körül szült, azok általában nagyon csúnyának számítanak szerintem.

Mondjuk eleve szerintem csúnya a kinézetük is, így nem kellene összességében egyetlen cigánylány sem. 25-f

2014. aug. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Igen.

22/N

2014. aug. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

# 15 válaszoló. Egyszerűen csak érdekelt mások hozzáállása is:) Azt hogy kultúrált és igényes azt én állíthatom. Mondjuk őt nagyon ledöbbentette hogy számomra ez nem jelentett akadályt a kapcsolat tovább alakításában. Rendkívül értelmes férfi, határozott,törődő, céltudatos, vannak komoly tervei, céljai és ezekért tesz is. Valamint az őszinteségét is rendkívül nagyra becsülöm. Hozzá hasonlóval eddig nem is találkoztam.

2014. aug. 14. 15:27
 20/26 anonim ***** válasza:
Nem az.
2014. aug. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!