Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit csináljak, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak, ha úgy érzem, hogy nem tudok semmiben előrehaladni az életemmel, amíg nem sikerült összejönnöm egy szép lánnyal?

Figyelt kérdés

Sokáig elvoltam a tanulással, a hobbijaimmal, haverokkal, mindig el tudtam foglalni magam. Viszont most már egy ideje nem tud lekötni semmi, mert az tölti ki a gondolataimat, hogy huszas éveim közepére érve még mindig nem volt részem abban, hogy együtt lehessek egy számomra igazán vonzó lánnyal.

Van egy csomó dolog, amit csinálni szeretnék, amit meg akarok valósítani, vannak vízióim, de valahogy egyikre sem tudok rendesen koncentrálni, mert nem tudom tovább elfojtani a késztetést, hogy nekem is kell a szenvedély.

Csak néha attól félek, hogy számomra ez elérhetetlen, hogy nem vagyok elég azokhoz, akik tetszenének. Enélkül viszont nem tudok az életem többi területével haladni.. Ördögi kör.


2014. aug. 23. 15:38
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem tetszik a hozzáállásod, mert klasszisokkal jobb nőt akarsz magadnak, mint amilyen te vagy. Nem tudom eldönteni, hogy ez most idegesít-e engem, vagy az idegesít jobban, hogy a társadalom szerint ez neked jár is, csak mert p¤cs van a lábad közt. Tényleg nem tudom. De hogy a kérdésedre is válaszoljak: halj meg magányosan, kösd fel magad, stb.
2014. aug. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Azt honnan tudod te, hogy én milyen vagyok?
2014. aug. 23. 18:18
 23/29 A kérdező kommentje:

Igazából pont az a bajom, hogy magam sem tudom, hogy milyen vagyok, és hogy meddig mehetek el az elvárásaimmal. Viszont annak se látom értelmét, hogy a továbbiakban is olyanokkal próbálkozzak, akik nem jönnek be.

És nem érzem úgy, hogy nekem bármi "jár". Fogalmam nincs, ezt hol olvastad, gondolom magadban még felépítettél hozzá egy képet a saját frusztrációid alapján. Tudom, hogy nem "jár" semmi, viszont nem tudom megtagadni a vágyaimat.

2014. aug. 23. 18:20
 24/29 anonim ***** válasza:
De igen, azt hiszed, hogy neked jár, mert pasi vagy. Jár a modell, jár a nagymellű, vékony plázap|cs@, mi átlagos nők meg le vagyunk szarva. Na pont ezért vagy ott, ahol vagy, mert ágyúval akarsz pacsirtára lőni, de még az elefántot se találod el. Nőjj fel, ez a tanácsom.
2014. aug. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Addig mehetsz el az elvárásaiddal, ameddig te is tudsz teljesíteni, mert ha többet vársz el, mint amennyit adni tudsz, akkor csak egy kihasználó, önző s¤ggfej lehetsz.
2014. aug. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

Viszont továbbra sem tudod, hogy én milyen pasi vagyok.

Igényes vagyok, sportolok, jól öltözöm, ápoltan nézek ki. Ezek után nem tudom, miért ne várhatnám el mindezeket a páromtól. Hogy miért baj, ha nekem is az tetszik, aki karban tartja a testét, és jól öltözik. Ugyanis ezt énis megteszem. A legnagyobb akadályomnak azt érzem, hogy nincs olyan ismerősi köröm, amin keresztül új nőkkel találkoznék.

De igazából látom hogy neked az egódat sérti ez az egész, szóval fejezzük is be. Hozzáfűzném, hogy a legtöbb "átlagos csaj" csak azért átlagos, és nem szép, mert nem öltözik előnyösen, nem figyel az alakjára, vagy nem tudja, kis sminkkel és hajstílussal hogyan tegye előnyössé az arcát.

2014. aug. 23. 18:27
 27/29 anonim ***** válasza:
Magyarázkodj másnak apukám. Amúgy pedig ha nem tudod, hogy létezik internetes ismerkedés is, akkor tényleg IQ hiányos vagy. Másrészt pedig majd akkor hiszem el, hogy jól nézel ki, ha a saját szememmel látom. Szerintem te jóesetben is csak egy átlag k¤cs¤g lehetsz.
2014. aug. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Röhejes vagy
2014. aug. 23. 18:30
 29/29 anonim ***** válasza:
Szerintem meg te vagy az. Eleve milyen pasi lehetsz, ha ezen az oldalon sírsz? Nem vall valami erős jellemre.
2014. aug. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!