Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért kezdenek el kerülni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kezdenek el kerülni a csajok, ha tényleg tetszenek? (Sok választ légyszi)

Figyelt kérdés

Nem vagy sz@r csávó. Szoktam tetszeni lányoknak. Viszont ha ők elkezdenek tetszeni nekem, akkor már a NÉZÉSEMtől is elkezdenek kerülni. Kifejezetten rettegnek tőlem. Elkerülnek, nem néznek rám. Menekülnek.


Ennyire besz@rnak, ha valaki vágyik rájuk vagy mi van? Derogál nekik, hogy dobog a szívem, ha rájuk nézek?


Lehet, hogy belejátszik, hogy sokat szenvedtem régen és ez valamennyire átjön. Sérült vagyok lelkileg. De én nem akarok ezektől a csajoktól semmi rosszat. Miért kell ezért engem utálni?


Az az érzésem, hogy rájuk nézek őszinte szívvel, akkor meglátják a lelkemben azt a végtelen szomorúságot. Talán ettől rettennek meg. De lehet ez tökre baromság. Várom a válaszokat!


2010. jan. 16. 17:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem mennyi idős vagy?
2010. jan. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
hát lehet azok a lányok akik neked tetszenek azoknak te nem tetszel ..:/ amúgy ez a dolog a lányokkal csak plátói vagy ismered is őket?
2010. jan. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

23F. Évek óta így van ez a jelenség. Mondjuk úgy 6-8 éve.


Is-is. Plátói is, de volt olyan, hogy tök jól elvoltunk a lánnyal. Látott az uszodában és rámgerjedt. Dumálgattunk. Viszont amikor eldöntöttem, hogy hajtok rá és úgy néztem rá, akkor többet nem beszélt velem.

2010. jan. 16. 17:37
 4/20 anonim ***** válasza:
Nem bírja az ember a "vesébe pillantó" tekintet. Vagy bugyi húzogató nézésed van? nem bántás vagy vicc! Engem is zavarba hoz, ha így néznek rám
2010. jan. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Miből állt a ráhajtás?
2010. jan. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
De ezt nem direkt csinálom. Nem direkt akarom zavarba hozni. Csak ha már összetalálkozik a tekintetünk és nem kapja el a tekintetét, akkor én is úgy nézek rá. Viszont utána semmi...
2010. jan. 16. 17:41
 7/20 anonim ***** válasza:
egy kicsit legyél szemérmesebb.
2010. jan. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
El se jutok a ráhajtásig. :D Kb. odamennék beszélgetni, de már kerül. Rám sem néz, talán még vissza sem köszön, és minél távolabbra akar kerülni tőlem.
2010. jan. 16. 17:43
 9/20 A kérdező kommentje:
Mi az, hogy szemérmesebb? Ha én sütöm le a szemem, akkor én vagyok a lúzer.
2010. jan. 16. 17:44
 10/20 anonim ***** válasza:
17:40 vagyok. Tudom nem direkt csinálod.Nem tudom lehet-e ezt a nézést elhagyni
2010. jan. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!