Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért kezdenek el kerülni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kezdenek el kerülni a csajok, ha tényleg tetszenek? (Sok választ légyszi)

Figyelt kérdés

Nem vagy sz@r csávó. Szoktam tetszeni lányoknak. Viszont ha ők elkezdenek tetszeni nekem, akkor már a NÉZÉSEMtől is elkezdenek kerülni. Kifejezetten rettegnek tőlem. Elkerülnek, nem néznek rám. Menekülnek.


Ennyire besz@rnak, ha valaki vágyik rájuk vagy mi van? Derogál nekik, hogy dobog a szívem, ha rájuk nézek?


Lehet, hogy belejátszik, hogy sokat szenvedtem régen és ez valamennyire átjön. Sérült vagyok lelkileg. De én nem akarok ezektől a csajoktól semmi rosszat. Miért kell ezért engem utálni?


Az az érzésem, hogy rájuk nézek őszinte szívvel, akkor meglátják a lelkemben azt a végtelen szomorúságot. Talán ettől rettennek meg. De lehet ez tökre baromság. Várom a válaszokat!


2010. jan. 16. 17:29
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Kezd az az érzésem lenni, hogy nem a nézés a lényeg, hanem ami mögötte vagy. Hogy vágyom rá teszem azt.
2010. jan. 16. 17:53
 12/20 A kérdező kommentje:
Egyébként nem szívesen hagyom el az ilyesmit, mert őszintén belülről jön.
2010. jan. 16. 17:56
 13/20 anonim válasza:
Ez ilyen tipikus Murpheys dolog...kellemetlen...nekem mázlim van, soha nem volt ilyenben részem. Rám alapból egyik se nagyon néz akár tetszik nekem akár nem XD
2010. jan. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

A túlzott vágy a bugyi húzogató nézés. Mikor még nem is ismered de már a szemeddel vetkőzteted

17:40

2010. jan. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
A szemébe nézek nem a testére. A bugyihuzogatás sztem az, amikor végigméred a csajt, mint valami autót.
2010. jan. 16. 18:18
 16/20 anonim ***** válasza:
ugyanez van nálam!!! nemvok énse gáz, tökjól müködik minden a pasiknál, mig el nem kezd az illető komolyabban érdekelni .... :( ez a sorsunk ugylátszik 21/L
2010. jan. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Mi történik pontosan?
2010. jan. 17. 00:09
 18/20 anonim ***** válasza:

Mert elázik tőled a bugyijuk és gyorsan ki kell cserélni a női retyóban nehogy leégjenek előtted


De az is lehet hogy gyorsan masztizni kelle gyet a friss emlékekkel :P


Ohhh ááááhuu áááhhh

2010. jan. 18. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Amúgymeg próbálj már meg úgy gondolkodni mint egy nő!


Nyilván a mosdóba mennek gyorsan mert azt hiszik azért bámultad meg mert elkente a szemfestékét....


10 ből 9 azt hiszi maszatos azért bámulják :D:D:D:D

2010. jan. 18. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

De az is lehet hoyg látják benned amiket leírtál, és egyből eszökbe villan hogy NEEEM még NEm akarok férjhez menni!!!


Élni akarok és még sok kemény széles farokba beleülni és megfordulni rajtuk amíg el nem szédülök tőle...

2010. jan. 18. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!