Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az normális ha valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha valakinek mondjuk társkeresőn 200 levélből nincs egy randija sem?

Figyelt kérdés
Gondolom ha nem kiváló kinézetű az ember, hanem mondjuk átlagos, akkor rendkívül kicsi válaszarány a normális, hisz miért válasszák őt ha ott van 15 másik aki jobban néz ki, nem?
2014. aug. 30. 00:10
 1/9 savanyújóska ***** válasza:
Ha írsz 200 szar levelet, vagy 200 olyan lánynak aki eleve a te kategóriád igen. Legalábbis szerintem a 200/0 az az arány, ahol már nem biztos, hogy a rendszerben van a hiba... Én eddigi nem túl hosszú pályafutásom során, több oldalon, kb. 5-6 olyan választ kaptam, amiből beszélgetés is lett, két lánnyal találkoztam is, mindezt nagyon felkerekítve, maximum 30 irományból.
2014. aug. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem értem minek mentek társkereső, még itt is sokkal jobban lehet ismerkedni.
2014. aug. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Itt szinte mindig az a kérdés "küldesz képet" jobban szeretek elöször csak beszélni így nem a külső lesz az első.
2014. aug. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 savanyújóska ***** válasza:
Hát, ha ennyire tartod őket, tény, hogy itt is ismerkedtem már meg leányzóval... De azért a társkeresők egy fokkal praktikusabbak. Plusz itt mindig megy a trollkodás, hogy ez itt nem társkereső, etc. Illetve én nem tudom, mások miért nem így vannak vele, de bevallom férfiasan, ha nem is az első kérdésem, hogy küldjön képet, de azért viszonylag hamar szeretnék egy fb elérhetőséget, mert hiába tök jó fej valaki, ha ránézel, és egyszerűen nem vonz...
2014. aug. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A 30-40-ből 2 randi kb az az arány amit egy kedvező külsejű haverom is csinált a neten, kb 18 éves korosztályú csajoknál de egyik csúnya volt. Egyik ismerősömnek társkeresőről kb 1000 megkeresésből 3 randija volt ha jól tudom. Volt olyan ismerősöm aki találkozott már gyk-ról, de nem vmi vonzó csajokkal. Hogy van vajon hosszútávon, jó külsővel 25 levélből 1 randi, közepessel meg 334-ből 1 és még abból se biztos hogy lesz barátnő? Akkor kb 1-3 ezer csajra kell az átlagembernek írni hogy legyen valami? Meg akkor hogy lehet az utcára kimenni hogyha kétezer lány ismer hogy ez az az ember a társkeresőről?
2014. aug. 30. 08:57
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy ezt így ki lehet számolni. Van aki rögtön rá ír az igazira mások meg 200.ra ha győzik ki várni.
2014. aug. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez az oldal nem társkereső céllal készült, nem véletlenül vannak társkereső oldalak, ahol rögtön fotóval, adatlappal! indít az ember.
2014. aug. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 savanyújóska ***** válasza:
Hát nem tudom, szerintem nem vagyok egy férfiszépség, arcban legalábbis semiképp sem. Ami javamra szól, hogy magas vagyok és viszonylag vékony. (Nem pipaszár, de inkább keskeny, mint mackós.)
2014. aug. 31. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
És akkor mit csináljon aki mondjuk átlagosan vagy átlagon alul néz ki és az ismeretségi körében nincs olyan csaj akinek bejönne? Vagy ír kb 2-3000 csajnak, vagy nem lesz barátnője a következő években?
2014. aug. 31. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!