Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek melyik "utat"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik "utat" válasszam?

Figyelt kérdés

16F

Nagyon magányosnak érzem magam sokszor, még sosem volt barátnőm

Már egy ideje tetszik két lány, de nem tudok dönteni melyikkel ismerkedjek meg jobban

Mindkét véglet más irányba visz

Az 1. lány 15 lesz, a 2. lány 18 éves

Az 1. lánynak tetszettem, sokat tudok róla, koleszos, sportos stb., vele 1 hét múlva tudok találkozni

A 2. lány érett, okos, róla nem tudok sokat de nem részletezem, nem tudom hogy tetszek e neki, 1-2x szemeztem vele, ezzel a lánnyal viszont csak 2-3 hónap múlva tudnék beszélő viszonyt kialakítani

A 2. lány baráti társasága szimpatikusabb, mivel idősebbek, komolyabbak...ezért visz két irányba

Egyáltalán nem tudok választani!

(ezzel nem azt akarom szemléltetni hogy csak úgy válogatom a lányokat mint a húst)

Ez nekem nagyon fontos!



2014. aug. 30. 12:04
 1/3 anonim ***** válasza:
nem olvasom végig, de annyit mondhatok hogy mind a kettővel ismerkedj, mert akkor lazább leszel és nem teszel fel mindent egy lapra, kicsit leszarom stílusban kell majd működnöd, amit úgy érts hogy azt kell láttatnod hogy te jól el vagy egyedül is és más csajokhoz is van közöd, a 18 évessel talán jobban járnál de nem feltétlen, lehet mindkettő hülye de lehet mindkettő normális , bár én az első esetre tippelnék :D csak lazán és ismerkedj mindkettővel vagy többel és a reakciókból látod mi van :)
2014. aug. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem az első lányt válaszd, korban is jobban passzoltok. A 18 éves megeshet, hogy majd az orrod alá dörgöli, hogy ő érettebb, meg stb.

De a döntést mindenképp a szívedre bízd! 16L

2014. aug. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha egyszerre két lánnyal ismerkedsz nem fognak komolyan venni. Egy nőcsábász szélütő normális lánynak nem kell.

Döntsék gyorsan és ne kavargássz össze-vissza.


15/L

2014. aug. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!