Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik utat valasszam?

Figyelt kérdés

Van 2 ferfi az eletemben.Az egyik a 2,5 eves kapcsolatom, a masik fel eve lepett a kepbe,amikor a kapcsolatomban bekovetkezett egy 2 honapos szunet,szakitottunk.De a 2 honapos szunet utan atbeszeltuk a dolgokat es ugy dontortunk, folytatjuk.

Igy az "uj" ferfi kiesett a kepbol,de megmaradtunk baratoknak valamilyen szinten.

A regi pasimmal ,aki mondjuk,hogy jokepu,nem igazan vagyok egy hullamhosszon, semmi kozos temank nincs, sosem tudok vele egy jot beszelgetni semmirol,ami engem erdekelne,tehat szellemi es erzelmi sikon sem igazan passzolunk.Semmi kozos temank nincs.Mindossze a kozos sportok,ami szamomra nagyon fontos,egy eletforma.Talan ezert is tartottam ki mellette.


Az uj ferfi nem egy szep ferfi,nem is sportos alkat,viszont erzelmi-ertelmi sikon szinte tokeletesen passzolunk,orakon at kepesek vagyunk beszelni,eszmecseret folytatni,hasonloak az elkepzeleseink,ugyanazok a dolgok fontosak mindkettonk szamara.Viszont mas megyeben,2 oranyira lakik tolem.


ha a kettobol egyet lehetne...


Muszaj lesz valasztanom,de felek,nehogy megbanjam utolag. A jozan eszem az uj ferfihoz huz, a szivem meg valamennyire a regihez.


2014. jan. 31. 23:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Az M0-ást.
2014. jan. 31. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Este van már a regényekhez.
2014. jan. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én a harmadikat választanám.

Régi: nem tudsz mit kezdeni vele, csak sportol, mint te. Ez nem túl sok. Ez olyan, minta valakit csak azért tartanál ideális párnak magad mellé, mert egy szakmában dolgoztok.

Új: tök jó szellemi társ, de mint férfi, nem jön be. Én nem tudok elképzelni magam mellé olyat, aki külsőleg egyáltalán nem az esetem.

Ergo: az elsőt hagyd a francba, a másodikkal jöjjetek össze néha dumálni egy kávé mellet, és keress magad mellé egy igazi társat. Szerintem.

2014. jan. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom, 3. valaszolo:)
2014. febr. 1. 00:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!