Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik utat valasszam?

Figyelt kérdés

Parkapcsolataim indulasatol fogva belevalo, pozitiv, nyitott srac voltam mindig is. Aztan valahogy mindig olyan lanyokkal hozott ossze a sors, akik vagy kiabrandultak mar vkibol, vagy furak nagyon, pl. kuloncok, vagy kukak, szarkasztikusak stb. Tul eletrevalo voltam. Igy elgondolkodtam, mas uton folytatom: nem poenkodok majd annyit, csendben leszek, visszafogott. Ez rossz ut? Kort nemet irjatok.

F24


2013. jan. 9. 18:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a lányok szeretik a vicces, poénos fiúkat :)) szerintem ez rossz ötlet :/
2013. jan. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
sztem nem kell megváltoznod ne tedd. gondolok itt erre h nem poénkodsz. maradj önmagad érezd jol magad a börödbe és fogsz találni egy hölgyeményt. ez az én véleményem 21F
2013. jan. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az már piros köves út lenne, maradj a sárga úton, Doroti is azzal járt jól!
2013. jan. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

add önmagad...ne játssz más szerepet,mint aki vagy!!! abból nem lehet baj...nem biztos hogy rajtad kell változtatni,hanem rossz csajokat (fogtál) eddig ki...

22/L

2013. jan. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell változnod, csak még nem találtad meg az igazit.
2013. jan. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne változtass magadon, inkább türelmes légy, mert el fog jönni a te időd is. :)
2013. jan. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ne legyél csendes,visszafogott.

Lehet csak én vagyok ilyen de egyszerűen nem érzem jól magam olyan ember mellett akikkel nem lehet hülyülni. Olyan életunt ,vénember nekem nem kellene mert olyan mint a beszürkült kisegerek egy lyukban.

Meg gondolj bele a poénkodás legtöbbször felszabadító szokott lenni. Pl. Egy hosszú nap után mindig jól esik nevetni..

Tehát egyértelműen rossz út ha megváltozol!!!

2013. jan. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat! Nem gondoltam, hogy ilyen korrektre sikerülnek.- Azt hittem, rommá olt mindenki! :):):) Okok, akkor maradok ilyen! :)
2013. jan. 9. 20:48
 9/9 anonim ***** válasza:

Ugyan már! Más hülyesége miatt nem változz! Azért,mert azokat a lányok már elbaszta valaki, neked még nem kell meghülyülni. Én személy szerint nem is tudnám elképzelni azt,hogy egy olyan emberrel legyek, aki nem vicces. Úgy unalmas lenne a kapcsolat. Imádok poénkodni én is,bírkózni meg poénból megnyalni egymás arcát meg miegyéb :D ettől lesz hangulata. Eszed ágában se változz meg,maradj olyan,amilyen vagy és várd azt (tudom nehéz), aki olyan felfogású és beállítottságú, mint te,hogy szeret poénkodni :)

L/19

2013. jan. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!