Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nem annyira jó külsővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nem annyira jó külsővel megáldott pasiknak az a két választása van, hogy egyedül maradnak, vagy beérik valakivel, akinek nem jut náluk jobb?

Figyelt kérdés
2014. aug. 31. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
meg a pisztoly!
2014. aug. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Téves.. Nem vagyok egy adonis, de mégis bombanőim voltak, és azok vesznek körül. Van egy személyiségem is, amit

úgy látszik, jobban csipáznak, mint a külsőm :)

2014. aug. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A harmadik választás az, hogy a személyiségükre gyúrnak, hogy megnyerő legyen. A negyedik választás pedig az, hogy kevésbé felszínes nőkkel kezdenek, akiknek nem a külső az első és legfontosabb.
2014. aug. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az még nem felszínesség, ha nem akarsz olyannal kapcsolatot aki nem tetszik... Ez egy teljesen normális dolog.


Az ember, ha párja van, rá szeretne nézni, de ha nem jön be akkor hogyan?


Több választásod van:


1. egyedül maradsz

2. beéred egy ízlésednek nem megfelelővel, ezáltal boldogtalan, frusztrált valaki leszel aki előbb utóbb megcsalja majd a párját, még ha ezt a pénztárcája is bánja

3. keresel olyat akivel kölcsönösen bejöttök egymásnak


Én a 3. opciót választottam, és sikerült. A férjem is a 3. lehetőséget választotta, neki is sikerült:)

2014. szept. 2. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!