Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most vagyok 10. -es és egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eveliin0411 kérdése:

Most vagyok 10. -es és egy hete lett egy új osztálytársam (fiu) E. Nagyon megtettszett mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon helyes, első látásra megtetszett. :) többször beszéltem vele facebookon. De ennél én komolyabbat szeretnék.sohasem voltam szerelmes de ez most más minden nap bámulom(nm feltünően) próbálok vele minél többet beszélni....KÉRLEK SEGÍTSETEK!!! :/ Hogy hivjam fel arra a figyelmét hogy tettszik nekem és honnan tudhatnám meg hogy fordìtva ez ìgy na-e??? :/

2014. szept. 8. 17:39
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
mond meg neki
2014. szept. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam női praktikákkal élni, nem is szeretem őket. Az a laza, megmondom amit érzek típus vagyok úgyhogy én azt ajánlom mond meg neki hogy tetszik, de ha nem akarod le rohanni, akkor szerintem ajánl fel neki egy közös programot aminek nem kell feltétlenül randinak lennie. Lehet hogy rögtön vágni fogja hogy bejössz neki, de ha neki is tetszel akkor egy randin sok minden kiderülhet. Ha pedig kiderülne hogy csak haverként tekint rád még mindig mondhatod kifogásként hogy te is és csak ilyen céllal töltenéd vele az időt. Az elég nehéz eset ha valakinek nem tetszel úgy, de egyenlőre addig nem kell agyalni ezen, amíg nem tudod mit gondol rólad.
2014. szept. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Elöző: 20/L
2014. szept. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Szept.11-14 fesztivál lesz megkérdeztem hogy jön-e azt mondta hogy jön a bátyjával...de oszt.társak vagyunk nm lenne furi ha össze jönnénk :/ Én nem vagyok az a kerek perec megmondom stílus..hogy tudnám felhívni magamra figyelmét ma beküldtem azt a kedvenc dalát a sulirádióba amit mondott nm tudom észrevette e... :/
2014. szept. 8. 18:38
 5/23 anonim ***** válasza:
menj oda hozzá és beszélgessetek, és tereld arra a témát, utánna mond meg valahogy xdd 16F
2014. szept. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
És ha megmondom neki és nem tetszek neki mit fogok csinál hisz osz.társak leszünk még 4 évig.:) :/
2014. szept. 8. 19:35
 7/23 anonim ***** válasza:
nekem jól esne, ha egy csaj bevallaná nekem, örülnék neki
2014. szept. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
De normál eseteben nm egy fiunak kellene bevallania mit érez? Nagyon félek...igazábol azon gondolkodtam mi lenne ha irnák egy dal neki majd felvenném ahogy zongorázom melette ez jobb lenne :/
2014. szept. 8. 20:00
 9/23 anonim ***** válasza:
rendben, értem
2014. szept. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Kösszi mindenkinek a segítséget...majd megpróbálom..észben tartani őket :)
2014. szept. 8. 20:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!