Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most vagyok 10. -es és egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eveliin0411 kérdése:

Most vagyok 10. -es és egy hete lett egy új osztálytársam (fiu) E. Nagyon megtettszett mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon helyes, első látásra megtetszett. :) többször beszéltem vele facebookon. De ennél én komolyabbat szeretnék.sohasem voltam szerelmes de ez most más minden nap bámulom(nm feltünően) próbálok vele minél többet beszélni....KÉRLEK SEGÍTSETEK!!! :/ Hogy hivjam fel arra a figyelmét hogy tettszik nekem és honnan tudhatnám meg hogy fordìtva ez ìgy na-e??? :/

2014. szept. 8. 17:39
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Szerintem üljetek le egy padra ,majd játszd el ,hogy valami kiesett a kezedből ,és nagyon lassan kúszva a testén gyere vissza. Ha kirakja a brét ne ellenkezz ,fő a magabiztosság!
2014. szept. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Igazából nm tudom mikor lenne a meg megfelelőbb alkalom mert mostanában sok bajom van főleg hogy a legjobb barinőmmel sem vagyok olyan jóval..szóval..de egyébként a fiu aki tetszik ő is Mirával kezdett el bámulni szerintem most már ő is hasonlóan érezhet mint én.. :)
2014. szept. 27. 21:53
 23/23 A kérdező kommentje:

Mikor elkezdődött az Iskola akkor találkoztam (E.) Vel elöször

Első pillanatban beleszerettem és mostanában kezdtem észre venni hogy ő is sokszor bámul engem..:) és általában hosszabb ideig.. beküldtem a sulirádióba azt a dalt ami a kedvence, (mert facebookon mikor beszéltünk mondta) aztán ezen a héten ő is beküldte gondolom mert leginkább csak ő ismerte..

Mit tegyek vagy hogy mondjam el neki hogy tettszik vagy hogy hívjam fel magara a figyelmét (amúgy nekem meg van a telefon száma de neki nincs meg az enyém) :)

Segítsetek!!!!!

2014. szept. 28. 13:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!