Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nők képtelenek egyértelmű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők képtelenek egyértelmű jelzéseket adni?

Figyelt kérdés
Sok olyan volt hogy mosolygott rám, szemeztünk, odamentem hozzá kedvesen és az első mondat után lerázott. De volt olyan is hogy rám se nézett (pedig én néztem őt mert nagyon tetszett) majd ő jött oda hozzám (azt hittem akkor hogy leteremt hogy miért bámulom őt) majd megkérdezte hogy nem táncolok-e vele, az estét nálam is töltötte...
2014. szept. 13. 00:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ez csak két példa volt... De ha már itt tartunk. Milyen jelzéseket vársz? Mostmár kíváncsi vagyok.
2014. szept. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Például azért szemez velem és azért mosolyog rám mert bejövök neki?
2014. szept. 13. 15:35
 13/13 anonim ***** válasza:
Ezek szerint nem. Te írtad, hogy az aki rád mosolygott elküldött, aki meg nem mosolygott az hívott táncolni.
2014. szept. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!