Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Nektek tetszenek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek tetszenek a fiatalabb lanyok? El tudnatok kepzelni kapcsolatot is egy fiatalabb lannyal?

Figyelt kérdés

Sziasztok:)

nekem az idosebb sracok tetszenek es erdekelne h mondjuk egy 20+ fiu vonzodhat-e fiatal lanyokhoz. es nem a "fel ora es gyerunk szobara" tipusu vonzalomnak nevezett dolgokra gondolok... kerlek, irjatok kort es nemet. tapasztalat, velemeny?

koszi:)



2014. szept. 19. 17:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Az igen pozitív dolog, hogy képes vagy önálló döntésekre, és tervezed a jövőd mindezt a korodnak megfelelően (ezt veheted dicséretnek, mert sok fiatal még erre se képes), avagy annál érettebben. Az is jó, hogy tisztában vagy a helyzeteddel, de mégis egy olyan dolgot "vettél" magadra ami nem neked szólt hanem az átlagra. Nem megyek bele a részletekbe, mert nem ismerlek, de ha nagyon szeretnéd kivesézni a témát, akkor szívesen fogadom a leveled :))

Uí: Öcsém barátnője 15 éves, és még ő is csókolómmal üdvözölt az első találkozásnál...:D

2014. szept. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
kérdező, szerinted huszonx évesen hol/hogy lehetne ismerkedni hozzád hasonló lányokkal?
2014. szept. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Bajaiak, minden tinilány érettebb, mint a többi lány az ő korában..... ez olyan cuki
2014. szept. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy ki mennyire érett és mennyire nem.. nem is érdekel.

Én csak a magam nevében tudok beszélni. Aztán amíg valaki nem ismer ne cáfolja meg és ne is bólogasson a véleményemre. ;)

2014. szept. 20. 17:14
 15/16 anonim ***** válasza:
El........
2014. szept. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Nekem meg az a véleményem hogy egy 14 éves csajhoz még a 18 is sok mert vegyünk egy példát ha véletlenül lefekszenek egymással és az tutira biztos a csaj véletlenül teherbe esik vagy kitudódik a dolog akkor csak a srác nak lessz gondja belőle mert ha jól tudom akkor a megengedett sexualitás 15 éves kortól engedélyezett és a srácot becsukják érte pár évre kiskorú megrontása végett....aztán nemcsoda ha a szülők csodálkoznak ha 13 meg 14 éves kislányok szülnek gyereket....ilyennek még tanulnia kellene nem partnert keresni az interneten főleg 20 meg az fölöttieket..én így gondolom....én 19 vagyok igen fiatalnak mondom még magam de még én sem csinálok ilyen dolgokat én már 15 évesen szinte dolgoztam nempedig pasikat hajtottam...úgy hogy röviden ennyi..pedig tudnák még mondani egypár dolgot ilyen kislányokról...most őszintén nincs igazam??
2015. aug. 25. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!