Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az összes fiú akivel eddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az összes fiú akivel eddig jártam szemét volt és nem értett meg, persze tudom, hogy nem minden fiú egy s3ggfej, de akiket ismerek mind a barátaim és ezt nem akarom tönkre tenni. Komolyan elgondolkoztam rajta, hogy leszbikus legyek, szerintetek?

Figyelt kérdés

2014. szept. 23. 10:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Tehát aki normális, azzal összebarátkozol, járni viszont nem akarsz. Akkor ezek után mégis min csodálkozol, amikor te magad szórod ki az értelmesebb pasikat?
2014. szept. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Újabb remek példa a jófiú vs. rosszfiú párharcra.
2014. szept. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
88%

elgondolkodtál rajta, hogy leszbikus legyél...mintha azon gondolkodál, hogy ügyvéd legyél, orvos, stb.

-mi leszel, ha nagy leszel?

-leszbikus!

ez nem így működik cicavirág, bár én nem vagyok meleg, de az ilyesmi nem döntés kérdése. én is csalódtam már nem is tudom hány pasiban, de erről szól az élet, éslegalább nem is unalmas. amúgy meg sok pasit én is megbántottam, mégsem lett egyik sem meleg (tudtommal) :D

18L

2014. szept. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a kérdést ugye nem gondoltad komolyan?

Nem a hajszínedről és a körmödről beszélsz, hanem szexuális orientációról.....ilyen nincs, hogy hháhááá most kiszúrok a csúnya gonosz fiúkkal, és holnaptól leszbi leszek!


Egyébként a nőkkel se könnyebb :D Szóval ha variálni lehetne az ilyesmit, csalódnál, nem menne minden úgy, mint a karikacsapás :D


Szerintem is a barátaid körében kéne nézelődnöd.


20/L/L

2014. szept. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
37%
Kérdező, te kis ri'banc, te veled van a gond, talán ha a normális pasikat választanád, akkor könnyebb lenne. A te hibád, hogy pont azokat választod, akik ilyenek veled.
2014. szept. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
én leszbiként elmondhatom lányba is sok a bunkó, és észre sem veszik magukat.
2014. szept. 24. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Leszbikus nő vagyok.

Kérdező, ez nem igy működik, hogy egyik napról a másikra eldöntöd, hogy leszbikus leszel. Felejtsd el ezt. Nekem már az állítólagos biszexektől is égnek áll a hajam, mert csak szórakozni akarnak, játszanak egy ténylegesen, határozottan leszbikus nővel. Tisztelet a kivételnek. Szerintem nagyon vigyázz ezzel, mert ha tényleg össze jössz egy leszbikus lánnyal és aztán ugyanazt teszed vele, mint veled a fiúk, akkor az nagyon fájdalmas lesz neki. Nem beszélve arról, hogy fogalmad sincs arról, hogy mivel jár ez az életvitel. Ez nem egy szórakozás.

2014. szept. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez olyan egyszerű lenne, mint a Mekiben eldönteni, hogy kicsi, vagy nagy kóla kell-e...

Azt gondolom, hogy kiforratlan személyiséggel semmiféle párkapcsolatra nem vagy alkalmas, mellesleg, ha azt képzeled, hogy a leszbikusság döntés kérdése, akkor szintén nagyon messzire el vagy tájolva. Úgy gondolom, hogy ez a kérdés a legkevésbé sem átgondolt, bár a korodat nem tudom (nyilván ott van a kutya elásva, hogy fiatal vagy). Azt javaslom, hogy ne bántsad tovább magad rossz emberekkel még akkor sem, ha azt láttad otthon, hogy a férfi az ilyen. Ha két hónapig nincs barátod (és közben magadon dolgozol kicsit) abba nem kell belehalni. Önismeret kell ahhoz, hogy ne válassz mellé.

2014. szept. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!