Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mik a legjobb helyek csajozásr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a legjobb helyek csajozásra? Hogyan? Milyen szöveggel?

Figyelt kérdés

nincs, és nem is volt még barátnőm, sőt még nem is csókolóztam soha.. szeretnék valakit, és nem csak azért, mert a haverjaim cseszegetnek hogy "bezzeg neked még 1 barátnőd se volt" (bár részben ezért is), inkább azért, hogy megtudjam milyen az az érzés, mikor van valakim..

clubokra nem nagyon járok (mivel nincs kivel, egyedül meg nem jó)..


gondoltam még akár egy kori pályára, odamenni valami lányhoz (vagy a barátnőihez), hogy megtudnának-e tanítani, "mert én nagyon béna vagyok stb".. csak ez akkor lenne jó, ha viccesen, és nem szánalmasan bénázok..


valami más ötlet és teknika? légyszi.. akár clubban is.. mit csináljak? táncoljak oda 1 lányhoz és tovább? és ha sötétbe bejön, de világosba már nem?


2010. jan. 20. 21:25
1 2
 11/13 anonim válasza:
Ez a sütis duma hatalmas!!! :D:D:D:D:D
2010. jan. 21. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ez a süti duma már rohadt rég kering a neten és unalmas, nem hatalmas:D Első komment legbénább szerintem is...
2010. jan. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Előző! Nem baj,én még nem hallottam,és qrva jót röhögtem rajta. :)))
2010. jan. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!