Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek bejövök egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejövök egy lányoknak? 15/F többi lent.

Figyelt kérdés
15 éves vagyok 173 cm vagyok nem vagyok vézna inkább olyan sportosabb,izmosabb alkatom van szerintem de ezt döntsék el mások bár mondták már nekem hogy humoros vagyok kedves...és most van egy lány az osztályba tetszik igazából már régebb óta ismerjük egymást és most nagyon tetszik,szimpatikus nekem de ha ráírok chaten nem akar nagyon beszélgetni válaszol de nem kérdez suliban sem akar nagyon beszelni de pedig a múltkor megsimogatta a hasamat,az arcomat...mit tegyek HELP plss

#lány #szerelem #bejövök-e egy lánynak #mit tegyek tetszik nagyon egy lány
2014. okt. 29. 20:24
 1/4 CptTomato ***** válasza:
Hejj az s írás nem az erősséged
2014. okt. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A lányoknak akarsz akkor bejönni vagy ennek az egyetlen lánynak Ákoskám?

Lehet uncsi dolgokról kezdesz el beszélni, lehet ők még arra vágynak hogy nevetgéljetek valamiről, beszélgess vele élőben, de ha nem vevő rád akkor bizony barátként tekint csak rád.

2014. okt. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kuddesz kepet Akos morem? :')

14)

2014. okt. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Na more!!

Te hányas vagy nyelvtanból?

Ismerős a szóismétlés és az egyéb szabályok?? Remélem husvétra egy magyar nyelvtan könyvet és egy helyesírási szótárt kapsz!!

2015. márc. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!