Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiuk! Láttam egy fiut a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Láttam egy fiut a minap, nemértem a reakcióját, szerintetek ez jó v rossz jel?

Figyelt kérdés

sétáltam a fősuliba, és állt egy fiu oldalt egyedül, eléggé megbámult.

aztán rá fél óra mulva bnőmmel mentünk arrafele, a fiu akk is ott állt még a haverjaival, és néztek mindannyian engem és mosolyogtak:S nemvok se ronda, és nemis volt rajtam semmi!:D fiuk, ez a reakció nálatok mit jelent?? hha nézitek a csajt és van egy enyhe mosoly az arcotokon :D


18/L


2010. jan. 26. 20:31
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

köszi! :)

már csak valahogy a pasi nyomára kéne bukkannom ... :(

2010. jan. 26. 20:54
 12/17 anonim ***** válasza:
ha nemvolt rajtad semmi nemcsoda h néztek :D
2010. jan. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
A csúnya csajokra fintorogni szokás. Szerintem azért mosolygott, mert tetszel neki. Szerintem ez elég egyértelmű :)
2010. jan. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
csunya lányokra nem mosolygunk, és ha csak párezer fős... hát ha egyszer előfordult azon a helyen valsz máskor is elő fog... egyetemen mi is vagyunk több mint 10ezren, de van épület amiben még sose jártam, és van 1-2 amelyikben szinte minden nap megfordulok, ha szerencséd van ugyanott összefuthattok még többször is
2010. jan. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
mászkáltam ott, de semmi, nemláttam azóta és félő h nem is fogom :S annyi minden lehetséges, vizsgaidöszak van, lehet h ő levelezős hallgató, még azt sem tudom meik karon van, van a suliba vagy 5 :S semmit, és áhh :( pedig nemtudom kiverni a fejemböl...
2010. jan. 27. 17:17
 16/17 anonim ***** válasza:

"nemvok se ronda, és nemis volt rajtam semmi!:D " hát ha nem volt rajtad semmi, ne csodálkozz h megnéznek :D én rád is ugranák :)



am nem is tudtam h egy csaj nyomoz egy fiú után :) jó hallani XD:D

2010. jan. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

igen, furcsa :) de annyira megfogott... nagyon nagyon ilyet még nem éreztem :(( és nem tudok rola még semmit, pedig átnyaltam az iwiwet :) smemi kiindulási pontom sincs :(

ismerkedtem már igy pasival, h nyomoztam utána, fél évvel ezelőtt láttam először, utána nem, majd ráleltem iwiwen, és összejöttünk:) mondjuk félévután annyira már nemtetszett :D ugyh abba is maradt a dolog... de a mostani... ahoyg rámnézett ... áh készzz :( ha a sors ugyakarja látjuk még egymást remélem .... :( de aznap összefutottam vele vagy 6szor :S

2010. jan. 28. 19:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!