Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi ebben a pszichológia...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ebben a pszichológia szerintetek? Felnőtt emberek csinálnak ilyet?

Figyelt kérdés

Szerintem, ha egy nőnek bejön egy férfi, akkor minél előbb szeretne vele találkozni, nehogy elszalassza a lehetőséget.

Nem igaz? Ebből nekem az következik, hogy ha egy nő kéreti magát, akkor vagy nem akar semmit a palitól, csak élvezi, hogy lohol valaki utána, vagy pedig így szűri ki a papucsokat, akikre nem lehet felnézni, mint férfira.

Mert nyilván egy egészséges önértékelésű férfit szeretne magának, aki se nem bunkó hozzá, de a fenekét se nyalja.

Igaz?

Szóval az lenne a kérdésem, mert nem tudom hol hibázhattam, vagy hibáztam e egyáltalán, hogy volt már veletek olyan, hogy (mármint férfi társaimra gondolok)

egy nő húzta az agyatokat, aztán amikor azt mondtátok neki, hogy "akkor szia, van más jelentkező is" akkor meg elkezdett ő loholni utánatok? (persze gondolom nem vallotta be, hogy csak arra volt kíváncsi, van e vér a pucádban)

Meg hát igen, szerintetek is ez a háttere annak ha egy nő kéreti magát?vagy más?esetleg ez is lehet, meg még más is?


2014. nov. 17. 22:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Voltam ilyenben. De soha nem loholt utánam.. Csak huzza az agyad mert élvezi h van aki bokol neki stb
2014. nov. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
48%

az ilyen " nők " igénylik, hogy leszarják őket

agyi kapacitásuk megegyezik egy marék molylepkéével

és ráéreztél a lényegre, csak papíron keresnek egy helyes, kedves, jóképű, izmos srácot.. ha megtalálják és nem bunkó akkor nem rúg labdába hosszú távon


az ilyen " nőket " helyén kell kezelni, tehát arra kell használni amire valók azaz dugni, tovább ne is gondolkodj bennük

2014. nov. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
55%
A nők szeretik megtudni, mennyire fontosak is az adott jelentkező számára. No már most, ha valaki hamar feladja, az csak annyit jelent, hogy egy gyors partyt akart. Ahhoz meg kinek van kedve szerinted? max. a tiniknek, de a komoly embereknek nem.
2014. nov. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Hát ez ilyen. Ki ne szeretné fontosnak érezni magát, ki ne szeretné ha valaki kíváncsi lenne rá.

Azt viszont biztosra mondhatom neked, hogy ha (magamból indulok ki) valaki nekem egyértelműen bejön, akkor nem gondolkozom azon, hogy mivel húzzam, meg mondjuk én egyébként se, hanem egyértelműen megmondom mit gondolok róla. Ha nagyon nem jön be, akkor pedig azt.

Köztes állapot nálam ritkán van, de sok esetben erről panaszkodnak amiről te. Szerintem aki nem csap le rád rövidesen, az nem is éri meg hogy fuss utána. Ne legyél senkinél tartalék.

2014. nov. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Egy egészséges önértékelésű nő sem akar könnyű prédának, ribinek látszani. Így vagy elfogadod, hogy van, akiért egy kicsit(!) többet kell dolgozni vagy az önbizalom-hiányosak közt keresgélsz. Nyilván, ha valaki túlzottan kéreti magát, ott felmerül, hogy ő "csak élvezi, hogy lohol valaki utána". Nem húzható egyértelmű határ a komoly és a komolytalan versenyzők között.
2014. nov. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
nálam az volt a helyzet, hogy ő folyton csak arra várt, hogy majd a facebookon ismerkedünk, mert sokat tanult a meló mellett, de könyörgöm, én nem a neten akerokmegismerni egy nőt, hanem élőben, hogy lássam a reakcióit, meg a hangsúlyt, ahogy mondja a dolgokat. szóval koppintottam, vannak még mások fakkom, meg a borosüveg
2014. nov. 17. 23:08
 7/20 A kérdező kommentje:
még kiegészíteném azzal, hogy beszélgettem vele néhányszor egy rövid ideig a neten, de nem hiszem el, hogy nem tudna akkor egy fél órára találkozni valahol, nem?
2014. nov. 17. 23:11
 8/20 fahéjas Alien ***** válasza:
Ha így adtad magad elő az adott nőnek is, akkor ne csodálkozz... ez a toporzékolós, követelőzős, szenvedős viselkedés inkább ellenszenves, és maximum játszanak rajta még egy sort... ez pont olyan mikor valami idióta árucikkel megállítanak az utcán vagy bárhol és rád akarják sózni, hogy milyen praktikus és hasznos tárgy... közbe meg... szóval érted... olyannak kell lenni, akinek van méltósága és érdekes is. Nem pedig kiabálni öt évesként az eldugott kisautó után. - mert ez a nőknél nem működik.
2014. nov. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
na igen, ez a másik része a dolgoknak amit a 8as írt.
2014. nov. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

de nehogy már ne akarjon személyesen találkozni a qrv@ internet helyett, ha tetszem neki, vagy tévedek?

könyörgöm

2014. nov. 17. 23:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!