Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi ebben a pszichológia...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ebben a pszichológia szerintetek? Felnőtt emberek csinálnak ilyet?

Figyelt kérdés

Szerintem, ha egy nőnek bejön egy férfi, akkor minél előbb szeretne vele találkozni, nehogy elszalassza a lehetőséget.

Nem igaz? Ebből nekem az következik, hogy ha egy nő kéreti magát, akkor vagy nem akar semmit a palitól, csak élvezi, hogy lohol valaki utána, vagy pedig így szűri ki a papucsokat, akikre nem lehet felnézni, mint férfira.

Mert nyilván egy egészséges önértékelésű férfit szeretne magának, aki se nem bunkó hozzá, de a fenekét se nyalja.

Igaz?

Szóval az lenne a kérdésem, mert nem tudom hol hibázhattam, vagy hibáztam e egyáltalán, hogy volt már veletek olyan, hogy (mármint férfi társaimra gondolok)

egy nő húzta az agyatokat, aztán amikor azt mondtátok neki, hogy "akkor szia, van más jelentkező is" akkor meg elkezdett ő loholni utánatok? (persze gondolom nem vallotta be, hogy csak arra volt kíváncsi, van e vér a pucádban)

Meg hát igen, szerintetek is ez a háttere annak ha egy nő kéreti magát?vagy más?esetleg ez is lehet, meg még más is?


2014. nov. 17. 22:50
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Egyébként igazad van, tényleg túlnyomultam magam.

Az első lány volt, akibe "beleszerettem".

Azért idézőjelben, mert végül is még nem is ismertem, de mintha be lettem volna extázizva, hasonlóan éreztem magam.

Mindig erőltettem ezt a találkozzunk dolgot.

csak nem hiszem el, hogy miért a neten kell beszélgetnem valakivel, ahhoz, hogy aztán megérdemeljem a személyes találkozót is.

2014. nov. 17. 23:30
 12/20 A kérdező kommentje:
szóval megtanultam az első leckét: ne azért hívd, hogy találkozót beszélj meg vele, hanem csak úgy, hogy mi van vele, aztán ő fog visszahívni, hogy találkozzatok.
2014. nov. 17. 23:34
 13/20 A kérdező kommentje:

fájdalmas lecke volt, de végül is, szerelem jön megy.

csak totál megőrültem, azt hittem ő az igazi, mert ő is aug. 2-án születt, mint anyám. kéész

2014. nov. 17. 23:36
 14/20 anonim ***** válasza:
Fészen ismeretlenül letámadod, hogy azonnal randizzatok, mert tetszik a profilja? Ez kissé ijesztő...
2014. nov. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
ja dehogy is, egy bevásárlóközpontban dolgoztunk, csak más munkahelyen. Bementem hozzá vásárolni, és dumáltunk kicsit, megadta a számát, aztán lemondta a randit, de facen beszéltünk párszor kicsit, meg benéztem hozzá a boltba megint, megint face:)
2014. nov. 17. 23:47
 16/20 A kérdező kommentje:
már tudom hol rontotttam el, ott hogy nem ismerkedtem vele jobban a neten, mert tényleg elhiszem,hogy sokat tanult meló mellett, de én nem a neten akarok megismerni egy nőt
2014. nov. 17. 23:49
 17/20 A kérdező kommentje:
szerintem ha elmeséltük volna a fél életünket egymásnak a neten, akkor pár hét után találkozott volna velem, de nekem ez nem megy
2014. nov. 17. 23:51
 18/20 anonim ***** válasza:
Nem bizti, hogy találkozott volna veled, ha sokat beszéltek a neten akkor sem..Velem ezt egy csávó csinálja már hónapok óta..mi rengeteget beszéltünk már de ő sem ér rá soha..és ezt mondjuk én sem értem..hogy minek keres folyton valaki, ha annyira meg nem kíváncsi rám, hogy személyesen beszélgessünk..Ne foglalkozz azzal a csajjal, nem érdemli meg.
2014. nov. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

kösz utolsó, valóban ezt gondoltam legbelül én is, csak nem voltam benne biztos, de ja mindegy már.

ha nagyon akart volna, ha csak negyed órára is, de találkozott volna velem, akármilyen elfoglalt valaki

2014. nov. 19. 21:10
 20/20 A kérdező kommentje:
engem ne nézzen lehetséges tartaléknak senki
2014. nov. 19. 21:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!