Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Majdnem a szeretője lettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Majdnem a szeretője lettem egy nős pasinak, de az utolsó pillanatban visszavonulót fújt. Lehetünk még együtt?

Figyelt kérdés
Mondjuk pár év mulva esetleg? Mikor már megromlott a viszonyuk vagy akár el is váltak? Nagyon vonzódtunk egymáshoz,de megszólalt a lelkiismerete. Szerintetek?
2010. jan. 29. 13:56
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:

Van gyerek. De már megcsalta a pasi a nőt régebben is. Velem is majdnem :(

Csak arra gondoltam hogy nem lehet olyan hu de nagy szerelem köztük ha már többször megcsalta. Így elöbb-utóbb velem is meg fogja,nem? az gáz ha megmondtam neki h szeretem? Lehet ettöl ijedt meg?

23/L

2010. jan. 29. 14:07
 12/35 anonim ***** válasza:
71%
szerintem sokat kértél
2010. jan. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
100%
és a pasi hány éves? De figyelj megcsalta többször is. Miért akarsz lenni szerető? meg kitudja hanyadik. ÉS mi van ha rajtad kívűl más szeretője is van?
2010. jan. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:

Ja,és egyik válaszolónak: nem beszélte tele a fejem,nem igérte h elválik.tudtam mit teszek. és igen,egyáltalán nem érzek bűntudatot,valami gond csak van otthon hogy hozzám mnenekült

ja igen,és elvakultan szerelmes vagyok,de nem kéne társnak. tudom h engem is megcsalna. :S

2010. jan. 29. 14:11
 15/35 anonim ***** válasza:
74%
azcsak duma h megijedt. részéről csak fellángolás volt, ami most elmúlt, ezért szólalt meg a lelkiismerete. nemkér többet belőled, fogadd el. és nem, nemlehettek később együtt, mert ő valszeg rendezi a feleségével a kapcsolatát, mert ráébredt bizonyos dolgokra, rád pedig 2 hét után már emlékezni sem fog.
2010. jan. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
76%

itt az én válaszom:

Tapasztalat...ne kezd ki soha nös pasival..te huzod a rövidebbet

a másik..lehet volt érzelmi tónusa feléd..de ha riadót fujt nem hinném hogy fontosabb lennél a számára mint a felesége.

Voltam hasonló helyzetben...csak én fujtam a riadót nem a pasas..az én lelkem szólalt meg!

Forditott helyzetben hogy éreznéd magad?(mármint a feleség helyében?)Nem esne jol..és azt se felejtsd el hogy a pasik 90%a agyat lent hordva tárolják..

Felejtsd el ...majd lesz más aki FÜGGETLEN..ÉS MEGÉRDEMEL.

Mondjuk már maga a helyzet hogy egy nös pasi megcsalja a feleségét az maga undoritó.Szóval...Tedd tul magad rajta és ne keresd.Ne csinálj magadból hülyét...te szivod meg!

2010. jan. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
100%
Ha most jól értem Te arra vársz, hogy tönkremenjen a házassága. Ez ugye lehet 1-2 év de akár 10 is, de az is lehet hogy sose megy teljesen tönkre. Te képes lennél várni rá? Mi az amit ő tud neked adni és sok más RENDES férfi nem? Ez elég érdekes innentől... Értem én, hogy elvakultan beleszerettél, de hidd el majd jön egy másik férfi és akkor megint így fogsz érezni! SZERINTEM IS FELEJTSD EL!!!
2010. jan. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:

jó,most pár évig biztos hü férj lesz,de aki ilyen az nem változik meg. és ha látja h nem nyomulok rá,akkor elöbb-utóbb megint érdekelni kezdi egy kis kaland. szerintem. minden csoda 3 napig tart. :P

addig én is ismerkedek mással,pasizok de ha mégis jönne,nem küldeném el

2010. jan. 29. 14:19
 19/35 anonim ***** válasza:
74%

Hm...

azt kívánom, találj magadnak egy pasit, akit imádsz, akin kívül másra gondolni sem tudsz

majd tiporjon jól sárba azzal, hogy egy kis fruskával megcsal

és fájjon neked, nagyon!

2010. jan. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:
köszönöm,tudom h igazatok van csak rohadt sz@r érzés hogy hiába ismerkedek,próbálok mást is vonzónak látni,nem megy :( soha nem kivántam még senki így mint öt..és nem lehetek vele...
2010. jan. 29. 14:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!