Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Majdnem a szeretője lettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Majdnem a szeretője lettem egy nős pasinak, de az utolsó pillanatban visszavonulót fújt. Lehetünk még együtt?

Figyelt kérdés
Mondjuk pár év mulva esetleg? Mikor már megromlott a viszonyuk vagy akár el is váltak? Nagyon vonzódtunk egymáshoz,de megszólalt a lelkiismerete. Szerintetek?
2010. jan. 29. 13:56
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
76%

Hallod magad egyáltalán hogy miröl hadoválsz?

csak a saját érdekeidet tartod szem elött holott itt többröl van szó nem csak rolad..

Ha szeretne ne fujt volna riadót -.-"Jézusom

pont az ilyen csitrik miatt nincs egy normális pasi a világon mert nös vagy elvált.,.nektek mindig a másé kell...

2010. jan. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%
vsz eszébe sincs tartós kapcsolatot kezdeni, csak 1 kis változatosság kellett neki
2010. jan. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:

igen,tudom. épp ezért reménykedek benne h leszünk még együtt,ha más nem ,akkor szex. nekem az is jó,csak vele lehessek. Mondom,társnak nekem se kéne

de most már végre írjon vki konkrét tapasztalatot,ez a dolog hogy szokott lenni!

2010. jan. 29. 14:30
 24/35 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen kapcsolatoknak általában egy a vége, téged is otthagy.Az ilyen pasik általában sok nővel szoktak eggyüttlenni egy idő után ,de visszatérnek a feleséghez ,mert ott a gyerek a ház meg a kocsi.Nekem is egy darabig izgalmasnak tűnt egy nős pasi,de hamar rájöttem mi a pálya.
2010. jan. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
57%

Én kívánom neked,hogy legyen még sok-sok nős pasi az életedben,egy se legyen független.

Csak adjanak kézről-kézre,mint egy ócska k****t,mert az is vagy.

Soha ne legyen olyan pasid,akinek csak te vagy.Nem érdemled meg.

2010. jan. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
73%
Itt a tapasztalat. Most azzal élek aki megcsalta a feleségét velem, én meg megcsaltam a férjem vele. DE! Te összevissza hadoválsz szerelemről, meg nem kéne neked csak szexre ő, mert téged is megcsalna. Ez nem gyerekjáték. Kur*va sokat szenvedtünk mire összekerültünk legálisan. Mi nem nyilatkoztunk volna soha ilyeneket hogy csak szexre kell, mert mindketten szerelmesek voltunk, vagyunk, és így végül azt mondom megérte, de nem kívánom senkinek amin keresztül mentünk. Én nem tanácsolom hogy belevágj, iszonyú sokat fogsz szenvedni, majd meglátod. És ha nem szereted igazán, ahogy olvasom a szavaidból, akkor csak fájdalmat okozol ezzel magadnak, a feleségnek, a gyerekeknek. De te életed, te tudod. Én nem csinálnám ilyen motivációkkal a helyedben.
2010. jan. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:

kedves utolsó: köszönöm! Igem,bocsi hogy kicsit összevissza írok,csak nemrég történt és még a dolog hatása alatt vagyok. Én szeretem Őt,és kívánmom is,őrülten. De azért mondtam hogy nem akarnék komolyat mert nem birnám ép lélekkel elviselni ezt a hercehurcát hogy elszakitom a családjától. Már igy is épp eleget kaptam izelitőt...a hezitálásai meg hogy nem tudja mit csináljon.stb... tönkretett idegileg már igy is

csak bennem maradt az hogy nagyon szeretnék lefeküdni vele,mert olyan csókjai senkinek nincsenek és ezt akartam volna még jópárszor átélni hogy milyen a karjaiban lenni.Ezért gondoltam hogy mi lenne ha szeretők lennénk,akkor Vele is lehetnék,de nem kéne ilyen lelki hercehurca ami veletek is volt. csak félek h ezt elrontottam mikor szerelmet vallottam neki...basszus

2010. jan. 29. 15:11
 28/35 anonim ***** válasza:

Ezt úgy írom, hogy átéltem:

Felejtsd el úgy ahogy van. Egy ilyen nőnek köszönhetem, hogy a családom darabokban van. Apám pont egy ilyen dolog miatt - csak a szex - miatt hagyta el anyámat. Ha nem akarod azt, hogy egy gyerek mondja majd a képedbe, hogy mekkora paraszt vagy, megérte? akkor hagyd azt a férfit békén. Keress magadnak jobb hobbit. Ha meg szeretne akkor szerinted megszólalt volna a lelkiismerete? Mert én kétlem. Azt tartotta ott a családjánál, hogy szereti a feleségét és nem akarja elveszíteni.


17/F

2010. jan. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
hmmm.tökre igazatok van tudom. :((
2010. jan. 30. 01:54
 30/35 anonim ***** válasza:
Ha a pasasnak a lelkiismerete szólalt meg, az már régen rossz, ha igazán szeretné a feleségét, az összes létező nőt leszarná.
2010. jan. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!