Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Netes pasival kapcsolatos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes pasival kapcsolatos kérdésre válaszolnátok?

Figyelt kérdés

felreggeltem egy társkerioldalra...volt ott egy fickó...ő írt ott rám...

végülis nem találkoztam velem, mert ő szexet akart, én pedig nem...

sok vitánk volt, lényeg, ami lényeg, egyszer nagyon leosztottam, hogy egy elkényeztetett kis anyuci kedvence és ő lenne az utolsó, akivel lefeküdnék meg elviselhetetlen és táttárááá..

aztán egy másik közösségi portálon is meglátott...írt, h talizzunk, megint elutasítottam, triplán kiosztottam...erre letiltott.


majd töröltem magam a társkeresőről kétszer, de végülis visszaregisztráltam mind a két alkalommal.


erre, azóta, bármikor, amikor visszareggetem és meglátott,,nem bírta ki, h ne szóljon hozzám...

múltkor:

"te beteg vagy.."

"te egy őrült idióta vagy, tiltalak is"


mindezt úgy, hogy meg sem szólaltam és rá sem írtam.. :D


tegnap meg:

"elég ellenszenves"


erre ma visszaírtam:

"ha ez,így van, akkor miért nem bírsz szó nélkül elmenni mellettem? de tényleg..?! paradox és sértődöttséget érzek"


erre nem válaszolt..


szerintetek, miért csinálja? most komolyan?



2014. nov. 23. 23:13
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
10,,ne forgasd ki a szavaimat...és ne akarj belém kötni.. "most is"
2014. nov. 23. 23:42
 12/17 anonim ***** válasza:
Nem a külső a minden ez így van. Én sem a külső alapján keresek barátnőt magamnak, a belső a fontosabb.
2014. nov. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
de látom a szövegértés nem ok.. :D na pont ilyen idióta az a pali is :D
2014. nov. 23. 23:43
 14/17 anonim ***** válasza:

Én is fenn voltam hasonló oldalon, a csajok mindig ezt írogatták, amit te, jól felidegesítették magukat ezen, s végül is el is érte a célját az illető, ha nincs szex, akkor legalább felidegesítés legyen. :D

De az is lehet, h sok a hülye, ez van. :D F

2014. nov. 24. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha magadtól is érzed, hogy nem normális a figura, akkor miért kérsz tőlünk megerősítést?
2014. nov. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Vannak férfiak akik nem bírják elviselni, ha a válasz nem. Volt egy hasonló sztorim, annyiban különbözött, hogy mi találkoztunk egyszer. Nekem nem jött be a pasi, ő meg teljesen rámpörgött. Ami önmagában nem baj, persze, meg hízelgő, és nem akartam volna bunkón elküldeni, de egyszerűen nem értette a nemet. Pontosabban, nem hotte el, hogy a válasz köszi, szimpi vagy, de nem. Ő kijelentette, hogy minden a sors arra teremtett, hogy szexkapcsolatot folytassunk:-) (Külföldön dolgozott, csak két hetente járt haza. Ezért jött azzal, hogy ennyi fér bele.) Mondtam, hogy köszi, nem. Erre elkezdett írkálni, mint egy nemnormális, hogy ne hazudjak magamnak, meg miért utasítom vissza ami tuti jó lesz, meg mit kértem magam, meg ne szórakozzak vele meg mittudomén. Majd akitartó nem válasz hatására halálra sértődött, elküldött a halálba, stb. Két hét szünet után megint rámírt. kedves, normális stílusban. Hogy vagyok, stb. Válaszoltam normálisan, 10 mondat után megint ott tartottunk, hogy na, akkor mikor fekszem le vele, ennek meg kell egyszer történnie:-) Nyilván anyázás lett a vége megint (az ő részéről), majd sértődés. És, nem hiszitek el, fél év szünet után eljátszotta ezt harmadoszor is. Pontosabban eljátszotta volna, de ott az első kérdésnél ami arra vonatkozott, hogy mikor, nem válaszoltam semmit, csak letiltottam. Sajnos vannak aybeteg emberek, ez van:-)
2014. nov. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Addig szívat, amíg foglalkozol vele és reagálsz. :)
2014. nov. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!