Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy lány beleegyezik abba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány beleegyezik abba, hogy filmezzünk együtt akkor miket kéne csinálnom?

Figyelt kérdés
Mármint úgyértem, hogy hogyan kéne közelednem hozzá, hogy esetleg több is legyen mint egy sima filnézés?
2014. dec. 5. 23:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Nézzetek horrort, akkor talán ő fog bújni hozzád.
2014. dec. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%
Közelebb bújás, simogatás, stb. aztán majd alakul, ha ő is vevő az egyéb dolgokra.
2014. dec. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen. Ha fél a horrortól, mint én, akkor ideális :)
2014. dec. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Késő van már, én azt hittem hogy forgatásba egyezett bele. :D
2014. dec. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Popcornt


Milyen viszonyban vagytok most? Volt már valami lightos kavarás?

2014. dec. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Még csak egy buliban találkoztunk és facen beszéltünk szóval annyira nemismerem azért.
2014. dec. 5. 23:32
 7/9 A kérdező kommentje:
Én mindenkinek zöldkezet nyomtam fogalmam sincs miért lettek itt sokan lepontozva. Sajnos ezen az oldalon sok a köcsög.
2014. dec. 6. 00:14
 8/9 hando81 válasza:
Ha szereti a vígjátékot akkor azt nézzetek. Mivel belement a filmnézésbe, nem vagy közömbös a számára. Azért kell a vígjáték mert a nevetés felszabadít, így filmezés közben belefér a csiklandozás, megsimítás, vicces homlokpuszi és egyéb apró érintések. Ha ez tetszik neki akkor ameddig jól érzitek magatokat. viszont ha nem lépsz semmit csak bambán nézed a filmet, azt fogja hinni hogy töketlen lúzer vagy és később ezt már nehéz helyrehozni. Hogy honnan tudom? Több csajjal is beszéltem és szinte mind azt mondta hogy, ha ők filmnézésbe belemennek ott már akarnak valamit.
2014. dec. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Több csaj mondta, de honnan tudod, hogy mind ezt akarta?
2015. jan. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!