Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek egy kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy kapcsolatban az esetek többségében a férfi vagy a nő a szebb?

Figyelt kérdés
2014. dec. 6. 12:43
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
10, akkor nem lehet, h látens meleg vagy, ha neked általánosságban a férfiak jobban tetszenek?
2014. dec. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
10-es, akkor vagy vak vagy, vagy meleg, vagy nem lépsz ki a lakásból.
2014. dec. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Igen 10-es ez szerintem is nettó hülyeség. Szép pasival nagyon ritkán látok csúnya lányt, fordítva viszont sokat.
2014. dec. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
19%
3-an előttem szólók, ti valószínűleg lányok vagytok. Ti az átlagos pasikat is lerondázzátok, jóképűnek pedig max. 1%-ot neveztek.
2014. dec. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

eddig minden kapcsolatomban én voltam a szebb. tehát ha magamból indulok ki akkor a nők a szebbek.

de magamból kiindulni sosem érdemes, a kérdés pedig nagyon buta

2014. dec. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Bakker, kitöröltettétek a kengurus gondolatmenetemet? :(
2014. dec. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
16: Nekem tetszett, és zöld kezet nyomtam rá.
2014. dec. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
Általában a zsák a foltját megtalálja, így azt mondhatjuk hogy a ronda nő, általában ronda pasival van. Szép nő meg az jó pasival
2015. jún. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Én metrón szoktam figyelni a párokat. Úgy látom, 80%-ban, ha nem is feltétlenül szebb a nő (több esetben igen), de többet ad magára, mint a férfi,. És ezt nem a sminkre értem, mert amiatt tényleg kinézik a férfiakat... de ápolt bőr, jó frizura, egymáshoz illő, nem ódivatú ruhák...

de nagyon nagy szintbeli különbségeket ritkán látok. Egyszer volt olyan, hogy vmi nagyon rossz arcú, rossz fogú, nagyon ragyás arcú szakadt pali taperolt egy 10/10es modellcsajt... majdnem felhívtam a rendőrséget, hogy erőszak van, aztán utána rájöttem, hogy jé, ez egy pár :D.

(és mivel metró meg BKV-ról beszélek, itt kis eséllyel van az, hogy a srác mocsok gazdag, és azért van mellett egy jobb nő).

2016. nov. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Az ami kettejuk kozott tortenik, na az a szep. ;)
2017. jan. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!