Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tudnátok tanácsot adni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok tanácsot adni? (Kérdések lent)

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel régen ugyan oda járunk álltalános iskolába.Nem beszéltünk soha csak ránézésből ismertük egymást.Facebook-on fel akatam vele újra venni a kapcsolatot,ezért ráirtam.köszöntem neki,s megkérdeztem h tényleg az ELTE-re jár-e azzal az ürüggyel h énis oda akarok menni,de sajna még nem válaszolt,s lehet h nemis fog.Főleg 20 év körüli lányok válaszát várom.A lány 20 éves én meg 19.

1.szerintetek lehet esélyem egy nálam idősebb csajnál?Lányok ti adnátok esélyt egy 1 évvel fiatalabb fiúnak?

2.Ha valaki akit lehet h nem is ismertek s rátok ir facebookon akkor abbol lehet vmi s válaszolnátok rá?

3.Szerintetek ez jó kezdő kérdés,vagy vmi mást irjak neki?

4.Nem ismerem csak látásbol,ezért nemtom h milyen tulajdonságú,s meg lehet állap0tani képekröl h az e?

Válaszaitokat előre köszönöm!



2014. dec. 6. 18:19
 1/3 anonim ***** válasza:

1.) Szinte csak nálam 1-2 évvel fiatalabb sráccal jártam :)

2.) Igen

3.) Tökéletes

4.) igen, nézd meg kikkel van hol van és mit csinál :)

2014. dec. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ja slégyszi kort s nemet is irjatok!
2014. dec. 6. 18:30
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha valaki rám ír, annak válaszolok (kivéve, ha valami "küldd tovább 25 embernek egy órán belül és megcsókol életed szerelme"- dolog az). Ne vedd magadra, de ügyelj picit jobban a helyesírásra, ha írásban akarsz ismerkedni a csajjal, akkor ez sokat elmond neki rólad. Én speciel hamarabb esélyt adnék egy olyan srácnak,aki fordít arra energiát, hogy nyelvtani hibáktól mentes szövegben kér meg például arra, hogy menjek el vele randizni.

Az 1 év pedig hidd el, semmit nem számít! :) Ezen nem fog múlni- vagy ha igen, akkor felesleges kezdened a lánnyal, aki ilyeneken fennakad, azzal a továbbiakban sem lenne könnyebb.

Sokat elmond a külső, eleve minden ismeretség az első benyomáson alapul, azonban ezt könnyen meg lehet változtatni. Tehát nem ítélhetsz meg egy embert 100%-ban egy kép alapján, de ha nem konkrétan csak az fogott meg, hogy milyen gyönyörű vagy mekkora a melle, hanem például a tekintete is, akkor arról már nagyobb biztonsággal el lehet dönteni, hogy szimpatikus-e. :)

2014. dec. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!