Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy mondjam meg egy lánynak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg egy lánynak, hogy nem szeretnék vele járni, mert nem tetszik?

Figyelt kérdés

Én kezdeményeztem, és tényleg közös az érdeklődésünk, jól elbeszélgetünk, és ő érez is irántam valamit, de egyszerűen nem tudok úgy tekinteni rá, mint vonzó nőre. Eddig volt egy randink és másodikat is megbeszéltük, de nem akarom szivatni, csak nem tudom mit mondjak, hogy ne bántsam meg

19 évesek vagyunk



2014. dec. 17. 21:46
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Szóval külsőleg tetszett (feltételezem, ha kezdeményeztél nála) de belsőre már nem jött be?
2014. dec. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Kedves 10es, 11es, jogos a kérdésetek, év elej óta láttam rajta, hogy tetszem neki, és hát tényleg egy kedves, jófej lány, és mondják, hogy a külső nem minden, meg ilyenek... hülyén hangzik, de arra gondoltam, hátha megszeretem
2014. dec. 17. 21:57
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég gáz... Általában az ilyesmi nem szokott bejönni, olyannál kezdeményezz aki külsőre is tetszik... Így csak összetöröd a szívét. :(
2014. dec. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
95%
Ezzel 1000x rosszabbat csináltál, mintha nem is csináltál volna semmit... szegény végre azt gondolja h összejöhet a neki tetsző fiúval de csak jó nagyot fog csalódni.. most szánalomból ne legyél vele de ezt akkor is elqrtad rendesen!
2014. dec. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 polegirl ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy hogy fogod neki előadni a dolgot, akkor is megbántod. Mert neki már régen tetszel, és tök mindegy mindegy milyen körítéssel tálalod csak az a szó fog ütni, hogy 'nem'.

De nem baj , így erősödünk mi is lányok!

2014. dec. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

Szegény lány. =(( Hasonlóan jártam én is még a nyáron... a pasi mondott mindent, csak hogy ne kelljen kimondania, hogy nem akar tőlem semmit...

Mond meg neki az igazat őszintén! Nálam amikor a srác nem mondta ki konkrétan, hogy nem tetszem neki, még reménykedtem, ne hagyd, hogy ez a lány is azt tegye. Csak még rosszabb lenne neki. =(


20/L

2014. dec. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Bírom, hogy leoltjátok, amiért olyannal is találkozott, aki külsőre nem az esete, közben más kérdéseknél meg azért ekézitek az embereket, mert "túl magasak a külső igényeik".
2014. dec. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
17-esnek nagyon igaza van!!
2014. dec. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Miért nem dugod meg és utána dobod ki?
2014. dec. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
50%

#17, az adj lejjebb az igényedből rohadtul nem azt jelenti, hogy olyannal ismerkedj aki nem tetszik.

#18, nincs igaza

2014. dec. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!