Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy mondjam meg egy lánynak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg egy lánynak, hogy nem szeretnék vele járni, mert nem tetszik?

Figyelt kérdés

Én kezdeményeztem, és tényleg közös az érdeklődésünk, jól elbeszélgetünk, és ő érez is irántam valamit, de egyszerűen nem tudok úgy tekinteni rá, mint vonzó nőre. Eddig volt egy randink és másodikat is megbeszéltük, de nem akarom szivatni, csak nem tudom mit mondjak, hogy ne bántsam meg

19 évesek vagyunk



2014. dec. 17. 21:46
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
20-as, szerinted ki a francnak vannak annál magasabb igényei külső terén, mint hogy tetsszen neki az illető?
2014. dec. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Nem arról volt szó, hanem arról hogy milyen az aki tetszik. Abból meg lejjebb lehet adni. (persze nyilván nem a végtelemségig)
2014. dec. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Miért, szerinted azt az ember tudatosan dönti el, hogy ki tetszik neki?
2014. dec. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Nem. De ha azt választod aki kevésbé tetszik akkor már lejjebb adtál ahhoz képest aki jobban bejön.
2014. dec. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Na, és pont ennek lesz az a vége, hogy tovább fogsz ácsingózni az után, aki nagyon bejön, közben ha a másik meg adott esetben megszeret, akkor belőle is lelki roncsot csinálsz.
2014. dec. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Nem. A kevésbé tetszik még a tetszik kategória. A kérdező azt mondta nem tetszik neki a lány.
2014. dec. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:

Közben megbeszéltük a dolgot, nyilván nem volt feldobva, de nem akadt ki. Mondanám, hogy jóban váltunk el, de suli miatt úgy is sokszor találkozunk és beszélünk. És hogy tisztázzuk, a lány külsőre nem taszított, de nem is vonzott, egyszerűen szimpatikusnak tartottam, akivel szívesen van az ember. Valóban lejjebb adtam az igényeimet, de csak a külsőt tekintve!

De most úgy vagyok, hogy inkább olyannal kezdek, aki külsőre is tetszik, ha nem jön össze, az talán könnyebb téma.

2014. dec. 20. 17:35
 28/28 anonim ***** válasza:

Igaz attól adhatunk a másiknak esélyt ha még tetszik de nem az az álompasi/álomcsaj kategória. Én rengetegszer adtam lentebb és volt, hogy azokat sokkal jobban szerettem, mert belsőre viszont jobban tetszettek. Persze ez ugye később derül ki.

A másik a vonzalom. Szerintem egy embernél első látásra el lehet dönteni, hogy vonzódsz-e hozzá. Így ugye olyannal ne gyere össze akihez nem. Én még nem tapasztaltam olyat, hogy valakihez először vonzódtam volna, ám ez később emúlt.

2014. dec. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!